04-8623901

חייגו לקביעת תור והתייעצות

053-4972440

שלחו לנו וואטסאפ

מייל

1818marpea@gmail.com

בס"ד 

דניאלה שפי נטורופתית - מומחית לרפואה טבעית וקנדידה

בדיקה עם מכשיר "ביקום" – אירדיולוגיה - צמחי מרפא - ריפוי בתזונה – סי.בי.טי. - הומיאופתיה

דניאלה שפי - נטורופתית - מרפאה טבעית
סוד הריפוי זה ידיעת הגורם ותיקונו

אחרי החתונה – משמעות האוכל

נותרו עוד שלושה שבועות עד לחתונה… הכל מתוכנן, כל פרט מחושב, המחשבות רצו סביב החתונה והחיים הדשים שיתחילו אחרי היום הגדול. בראש – הבית כבר בנוי… הכל ברור והלב מלא החלטות וכוונות טובות.

את יודעת בדיוק איזה בית את הולכת לבנות בעז"ה – בית חסידי, חזק ובריא עם דגש על מזון רוחני מזין, מחזק ומתאים לנשמה האלוקית. מובן מאליו שאת תעשי הכל על מנת להגן על הבית מפני השפעות מסוכנות ומזיקות לנפש.

על הכל את חושבת, על המגבות באמבטיה, על הספריה בסלון, על המטבח החדש, היכן לשים את המיקרוגל, הטוסטר, הבלנדר, שנים של הכנות. בעוד שלושה שבועו את תהיי בעלת הבית, עקרת בית עצמאית ובוגרת.

ומה בקשר לאוכל? מי בכלל חושב על אוכל עכשיו? הרי השמלה טיפ טיפה קטנה מדי. טוב לדעת שככל שהחתונה מתקרבת, רוב הכלו אוכלות פחותופחות וביום הארוע השמלה מתאימה.

אוכל? מי בכלל יכול לאכול עכשיו? את כלה פני חתונה, אוכל נשמע פרט קטן, שולי, לא מספיק חשוב להשקיע בו מחשבות, במיוחד עכשיו.

אם תעצרי רגע ותתבונני, תגלי מהר שהפרט הקטן והשולי הזה, הוא בכלל לא כל כך קטן אלא עניין מרכזי וגדול בחיינו אי אפשר להתחמק מהעובדה שהמזון הגשמי חשוב, האוכל הוא המקור של חיי הגוף, האדם אוכל שלוש פעמים ביום (פחות או יותר), מדי יום, כל שבוע, מדי חודש ושנה. במשך כל שנותינו האוכל ישאר פרט בלתי נפרד מהחיים שלנו, את הולכת להכין בעז"ה כמויות גדולות של אוכל בעשרות השנים הבאות.

כולם אוכלים, אנחנו, הבעל, הילדים, האורחים, אוכל של ימי חול, אוכל של שבת, אוכל של חג, אוכל של התוועדות, אוכל של שמחה. המזון הוא גם הביטוי הגשמי של החיים הרוחניים שלנו, חיים של תורה ומצוות, הכנתו של המזון היא חלק גשמי וגם חלק רוחני של תפקידך. את יכולה לראות את הכנת המזון כטראומטית – "מה! עוד פעם להכין? רק עכשיו גמרתי עם הכלים מהצהריים, עוד פעם רעבים? כמה אפשר לאכול?" זה בדיוק העניין – הרבה!

המטבח החדש, הכלים החדשים, הכל מוכן, דאגת לכל פרט. עכשיו נשאלת השאלה מה תבשלי שם? האחריות על בריאות בני הבית בידיים שלך. הבריאות הרוחנית והגופנית וכמובן שאת רוצה לעשות את הכי טוב, אלא מה? את השומרת של בית המקדש הקטן שלך ובקרוב ממש תגלי שאת צריכה להיות גם רעיה וגם אמא גם מורה וגם פסיכולוגית גם מחנכת וגם חברה גם רופאה וגם תזונאית גם יועצת וגם משפיעה גם שחקנית ומנחמת ולפעמים ה' ישמור גם חובשת. כ"כ הרבה מה ללמוד! איפה ואיך מתחילים?

כמובן – באוכל.

החליטי ללמוד קצת על עקרונות הבריאות, עקרונות התזונה, מה בריא ובונה בריאות וההיפך. הילדים וגם בעלך יהיו תלויים בך ויסמכו עלייך שתקבלי את ההחלטות הטובות עבורם. אבל על מי את תסמכי? הסופרמרקט הפך למעבדה כימית, הילדים תמימים ולא מודעים שדווקא הדברים הכי טעימים לחיך יכולים להזיק. גם אנחנו תמימות ועלולות לערוך את הקניות עם החיך ולא עם הראש.הפרסומות לא מגלות את הפורמולה הכימית שמייצרת את הטעם הנפלא הזה, העובדה שהחומר המשמר הוא עם ההכשר הכי מהודר לא עושה אותו למזיק פחות. אינך צריכה להיות תזונאי מקצועית כדי להתרגל לקרוא את מרכיבי המוצרים לפני שאת מכניסה אותם הביתה. יש רשימות עם כל השמות והתוספות כמו חומרי טעם וריח, מייצבים, חומר משמר, חומצות, צבעי מאכל וכו' והשפעתם על הגוף והנפש. האם הקדשת לנושא החשוב הזה מחשבה? האם את יודעת איך לתכנן תפריט יומי טעים וגם בריא?

אוכל יכול להיות גם שניצל סויה עם פתיתים וכוס מיץ ממותק. עשר דקות והכל מוכן, אבל האם זה באמת מזין? האם זו הכוונה של המשפט "ושמרתם את נפשותיכם?" כדי לבנות בניין צריך חומרים. איכות חומרי הגלם קובעת את חוזק הבניין. הגוף שלנו הוא בניין והמזון הוא חומר הגלם שבונה אותו מדי יום ואת הגוף אי אפשר לרמות. הוא אינו מקשיב לפרסומות. הוא בונה ומחדש מערכות ואיברים עם מה שנותנים לו, עם החומרים שנותנים לו.

מזון שקונים ומכינים בלי מחשבה קודמת על הזנה ובריאות יכול לגרום לעייפות, חוסר אנרגיה, כאבי ראש, אלרגיות, אסטמה, נזלת, דלקות אוזניים, עצבנות, בעיות עיכול, כאבי בטן, בעיות עור, השמנה, דכדוך, הפרעות קשב וריכוז, אנמיה, רגישות לזיהומים, תועים, פטריות ועוד הרבה תופעות. המזון הוא חומר הגלם לבניית הגוף .

את עומדת כעת בפני התחלה חדשה, התחילי כבר עכשיו לנצל את כשרונותיך לבישול בריא ובונה.

איך תדעי מה באמת בריא? תלמדי! כמו שלמדת מה כשר ומה לא.

בידייך האפשרות ליצור הרגלי אכילה נכונים של כל בני הבית, הרגלים שבעז"ה יישארו כל החיים. כדאי כבר עכשיו להתחיל להתחנך ולחנך לתזונה בריאה. מראה של ילד שותה קולה זה מראה מכאיב ולא מתאים לאורח חיים רוחני, עליך להוות דוגמא אישית.

אם בדוגמא אישית עסקינן, אל תשכחי את עצמך! את בוודאי מעוניינת להגיע לחתונה במצב גופני, נפשי ורגשי טוב, אז תקדישי כמה דקות של מחשבה למה את מכניסה לפה בימים אלו. הלחץ וההתרגשות עשויים לגרום לך לזלזל בעקרונות התזונה הבריאה, אך זלזול זה יכול לעלות לך ביוקר ח"ו. מזון בריא תומך שלוות נפש, שמחת חיים ואף תומך במנגנון הפוריו של האישה.

אז! כבר אכלת משהו היום?

את השומרת בשערים של ביתך, עליך האחריות, הכוח והברכה לבנות בית חזק, מושקע ובריא, בגשמיות וברוחניות, בית חדש בישראל בחכמה נשית ואהבה, בית בו המזון הגשמי מתאים לרוחני ויוצר נפש בריאה בגוף בריא. בית בו מתכוננים לסעודה האמיתית – סעודת שור הבר והלוויתן.

מזל טוב ובהצלחה.

צרו קשר בכל שאלה

אולי יעניין אותכם..

קצת עלי

נגן וידאו

בדיקת קנדידה ביתית - פיענוח במעבדה

אתם מבצעים את הבדיקה בנוחיות ביתכם, השליח מגיע לאסוף למעבדה והתשובה אצלכם תוך שבועיים.

Call Now Button
×
דילוג לתוכן