04-8623901

חייגו לקביעת תור והתייעצות

053-4972440

שלחו לנו וואטסאפ

מייל

1818marpea@gmail.com

בס"ד 

דניאלה שפי נטורופתית - מומחית לרפואה טבעית וקנדידה

בדיקה עם מכשיר "ביקום" – אירדיולוגיה - צמחי מרפא - ריפוי בתזונה – סי.בי.טי. - הומיאופתיה

דניאלה שפי - נטורופתית - מרפאה טבעית
סוד הריפוי זה ידיעת הגורם ותיקונו

איך להשתחרר מהתמכרויות נפוצות

איך להשתחרר מהתמכרויות נפוצות?

* מבנה הנפש
* ברגע שבחרנו…
* הסוד והשורש של כל ההתמכרויות
* איך יוצאים מזה????

מטופלים רבים שואלים אותי שוב ושוב איך להשתחרר בדרך פשוטה ומהירה מהתמכרויות,
תאוות והרגלים לא טובים. שלא יהיה ספק, כולנו שם, כל אחד וההתמכרות שלו. אחד מכור למתוקים, אחד לקפה, אחת לכסף, כבוד, קניות, פייסבוק ולמה לא…. וכו' וכו' אפשר להתמכר להכל.

ידעתם שלנפש יש מבנה?

הידעתם שגם לנפש יש מבנה? על מנת להבין את המקור להתמכרויות, כדאי לנו לדעת קצת על מבנה הנפש שלנו. לנפש שלנו יש מבנה שמורכב מ 10 כוחות שמנהלים אותנו. הם המקור של כל המחשבות, הרגשות והמעשים שלנו. בכתבה הזאת אני אפרט על חלק מהם. גם פה אין מקריות, אלא סדר נפלא ואלוקי. הפעם לא הכל מתחיל בראש, אלא מעל הראש, בכתר.
הכתר מורכב משלושה כוחות:
1. אמונה  2.תענוג  3.רצון.
פה יש לנו בחירה חופשית, כי פה הכל מתחיל. מה זה אומר כוחות האמונה, התענוג והרצון?
לדוגמא: אני מאמין שהסיגריה/עוגיה/דיאט קולה תביא לי תענוג של רוגע ואז אני רוצה אותן.דוגמא נוספת : אני מאמינה שרכב יוקרה יביא לי את התענוג של הערכה וכבוד אז אני רוצה אותו. כל אחד עם התענוג שלו.

ברגע שבחרנו איך זה עובד?
נדלקנו על משהו? בחרנו? החלטנו שהולכים על זה? ברגע שנדלקנו, יורדת מיד פקודה לכוח השכל. השכל לא שופט הוא ניטרלי. השכל הוא מחשב משוכלל שמשרת את התאווה והרצון.
רוצה אוטו? סיגריה? כבוד? מיד השכל מראה לך את כל הדרכים והסיבות מדוע ואיך כדאי להשיג את אותו סיפוק. השכל מוליד את הרגש והרגש מוליד את המעשה. הילד רוצה את הסוכריה שיש בקופסה על הארון, הוא יבנה מגדל על השולחן ויסכן את עצמו בשביל הטעם
המתוק בפה בלי להסס. ואנחנו כולנו ילדים כשזה נוגע לחשקים שלנו.

הסוד והשורש של כל ההתמכרויות
הנפש שלנו מתאווה באמת אל אהבה, משמעות, שייכות, אחדות, הערכה עצמית וכו' אנחנו מחפשים במקומות היותר זמינים והיותר מזיקים. עכשיו כבר הכל יותר ברור. אם הכל מתחיל בכתר, בבחירת התענוג שלנו, אז ברור שרק שם אפשר לעשות שינוי משמעותי באמת. שינוי שישפיע על כל כוחות הנפש. אם לא נעשה את השינוי בכתר, בבחירה שלנו, כל גמילה תהייה מלחמה קשה נגד התוצאה, נגד הסיגריה, נגד הפיצה, כלומר נגד המעשה בלבד.
זאת הסיבה שאחרי דיאטה קשה או גמילה מעישון הרבה חוזרים למצב הקודם כי אין להם כבר כוח להילחם נגד עצמם. כל עוד אותה תוכנה פועלת בכתר ומנהלת אותנו, לא יהיה שינוי אמיתי ומתמשך. אז מה הסוד הגדול? מה השורש להתמכרויות? פשוט מאד התענוג!
תחושת התענוג מנהלת את כולנו. מגיל 0 עד 120. מענג לנו? רוצים! לא מענג? מתרחקים! כל עוד שאנחנו מאמינים שאנחנו צריכים את התענוג הזה ולא יכולים בלעדיו אנחנו לא מתקדמים, להיפך רק המחשבה להיגמל עושה לנו עצבים ולחץ.

איך יוצאים מזה?

התשובה היא אך ורק מוכנות להקריב את התענוג שיוליד שינוי במחשבה, ברגש ובמעשה. בטח שקיצור קיבה יעזור לרדת במשקל, אבל אם לא קיצרת גם את התאווה, הסוף ידוע מראש…
בקיצור, רק כשאנחנו מוכנים להקריב ולעזוב את התענוג האהוב והשגוי שלנו, אנחנו יוצאים מהשבי לחופש.

צריך לברר את הצורך האמיתי שמסתתר מאחורי ההתמכרויות שלנו כאשר אנחנו חסרים את התאווה האמיתית של הנפש לאהבה, שייכות, משמעות, ערך עצמי, אחדות, אמת אז אנחנו פונים אל תענוגות זמינים יותר ומזיקים יותר.
לפי נסיוני, הומיאופתיה קלאסית, פרחי באך וצמחי מרפא המותאמים אישית עוזרים ותומכים בתהליך החשוב הזה.

רוצים להתגבר להשתחרר מהתמכרויות?

תיצרו קשר

באהבה דניאלה שפי

צרו קשר בכל שאלה

אולי יעניין אותכם..

קצת עלי

נגן וידאו

בדיקת קנדידה ביתית - פיענוח במעבדה

אתם מבצעים את הבדיקה בנוחיות ביתכם, השליח מגיע לאסוף למעבדה והתשובה אצלכם תוך שבועיים.

Call Now Button
×
דילוג לתוכן