04-8623901

חייגו לקביעת תור והתייעצות

053-4972440

שלחו לנו וואטסאפ

מייל

1818marpea@gmail.com

בס"ד 

דניאלה שפי נטורופתית - מומחית לרפואה טבעית וקנדידה

בדיקה עם מכשיר "ביקום" – אירדיולוגיה - צמחי מרפא - ריפוי בתזונה – סי.בי.טי. - הומיאופתיה

דניאלה שפי - נטורופתית - מרפאה טבעית
סוד הריפוי זה ידיעת הגורם ותיקונו

בעיות פוריות לא מוסברות – הפתרון

  • גם אני רוצה להיות אמא
  • הקשר המשמעותי והלא ידוע בין קנדידה לפוריות?
  • גברים ובעיות פוריות
  • ההוכחה – התינוקות שלנו
  • האימהות הגאות מספרות
  • יש פתרון! אין כזה דבר 'אבוד', רק צריך לדעת איך

 

גם אני רוצה להיות אמא:

 "עשינו את כל הבדיקות. איפה עוד לא היינו ומה עוד לא ניסינו וכל הבדיקות יצאו תקינות ובכל זאת כבר שנים אני לא נכנסת להריון. בהתחלה ניסינו בלי התערבות אבל אחרי כמה שנים קלטנו שכנראה גם לנו יש פה בעיה. פנינו לגניקולוג והוא הפנה אותי למומחה אבל גם המומחה לא מצא שום סיבה שיכולה להסביר למה אני לא נכנסת להריון. עברנו טיפול הורמונלי אבל גם זה לא עזר. כבר אין לי כוח להתמודד עם תופעות הלוואי של כל הטיפולים ובנוסף לזה גם עם האכזבה כל חודש מחדש. הפכתי להיות מתוחה, עצבנית, מתוסכלת וכבר מזמן אן לי מצב רוח, אבל אני עדיין לא מוכנה לוותר על הרצון להיות אימא. בעלי תומך בי מאוד אבל אני יודעת שבתוך תוכו גם לו כבר נמאס.

מישהי בעבודה שלי שאני יודעת שהיו לה בעיות דומות מסתובבת כבר עם בטן ענקית מול העיניים שלי, והיא הפנתה אותי אלייך. אין לי מה להפסיד אז הנה אני פה. אחרי כל מה שעברתי עכשיו את אומרת לי  שקיימת אפשרות שהסיבה שבגללה אני לא נכנסת להריון היא קנדידה??! איך זה ייתכן? מה הקשר? ברפואה הקונבנציונאלית לא יודעים את זה? משהו בתוכי מסרב להאמין שהבעיה נובעת מזה ושהפתרון שלה כל כך פשוט".

המסלול של רוב המטופלות שבאות אליי עם בעיות פוריות הוא דומה, וזה מה שאני שומעת מהן.

אני יודעת כמה את שבורה, כמה קשה לך להעמיד פנים ולנסות להיות חזקה כל הזמן מול כולם. בעבודה, עם החברים, עם הבעל, עם המשפחה…

עדיין לא ידוע להרבה נשים, אבל :

 רמה גבוהה של

קנדידה במעיים יכולה

להיות הגורם העיקרי

לקושי להרות.

אני מדברת פה מניסיון ולא על סמך ידע תיאורטי. עם עובדות קשה להתווכח ואלו הן העובדות:

חלק מהמטופלות שלי מתקשרות אליי כבר באמצע התוכנית שהתאמתי להן ושואלות אותי מה לעשות עכשיו כי הן בהריון. חלק מהמטופלות נכנסות להריון בסיום הטיפול (בדרך כלל 3/ 4 חודשים מהתחלתו).

 הסיכוי להיכנס להריון בטיפול שלי הוא עד כדי כך גבוה, שהתחלתי להזהיר כבר את כל הנשים שבאות אליי לטיפול בקנדידה (בין אם בעקבות בעיות פוריות או בין אם בעקבות בעיות אחרות) שיקחו בחשבון שהן יכולות למצוא את עצמן בהריון.

מקרים מהקליניקה:

יש לי מטופלת שאחרי הריון שני דרך הטיפולים שלי דחתה את הביקור האחרון שלה בקליניקה שלי בשנתיים וחצי, כי היא פשוט פחדה שהיא תיכנס שוב להריון (מסיבות אישיות היא עדיין לא הייתה מוכנה לזה).

גם עם נשים מבוגרות הייתה לי הצלחה כמו במקרה של אורית, מטופלת שהגיעה אליי בגיל 44, ללא ילדים. הגניקולוג שלח אותה לכל הבדיקות האפשריות ואמר לה בסוף "אורית, תשלימי עם זה שלא יהיו לך ילדים". מצאנו אצלה זיהום פטרייתי מאסיבי. את תוצאות הבדיקה היא הראתה לגניקולוג שלה והוא שאל אותה האם היא באמת מעוניינת להאמין לשרלטנים.

אורית נתנה בי אמון על אף כל התגובות הסקפטיות מהסביבה, והקפידה לעשות את כל השלבים בתוכנית שנתתי לה, ומצאה את עצמה מהר מאוד בהריון.

היום, אורית היא אם לילדה בריאה ומפונקת בת 14, אבל בשביל הגניקולוג נשארתי עדיין שרלטנית, לא נורא אני יכולה לחיות עם זה כל עוד המטופלות שלי ממשיכות להיכנס להריון.

הקשר המשמעותי והלא ידוע בין קנדידה לפוריות?

למדתי המון על בעיות פוריות על ידי הטיפולים בקנדידה. אחרי שנים של ניסיון, אני יכולה להגיד שאני יודעת בוודאות ש:

 הימצאות קנדידה במעיים

בפירוש יכולה להשפיע על

חומציות הרחם ויחד

עם זה על המערכת ההורמונלית.

 

כידוע, הקנדידה מייצרת מעל 130 רעלנים ולכל רעלן (קנדי טוקסין) יש השפעה על מערכת אחרת בגוף.

למשל הרעלנים (טוקסינים כמו אטציל דהיד, חומצה טרטרית וכו') הללו יכולים להשפיע על רמת החומציות ברחם וכאשר רמת החומציות ברחם לא מאוזנת, הזרע לא נקלט.

זה אחד מהסודות והיסודות לפוריות שהתבררו לי תוך כדי העבודה שלי עם הקנדידה.

רק לאחרונה המדע התחיל לזהות ולחקור את ההשפעה ההרסנית של הרעלנים (קנדי טוקסינים), אבל ברפואה הקונבנציונאלית עדיין לא מתייחסים אליהם כגורם בעל חשיבות והשפעה.

דווקא הרעלנים האלו, גורמים לבעיות תפקודיות אבל לא רואים את הימצאותם בגוף אם לא עושים בדיקות ספציפיות שבדרך כלל לא בסל הבדיקות.

מטופלות רבות עוברות את כל הבדיקות הקונבנציונאליות בשביל לשמוע בסוף מהרופאים: "הסיבה לעקרות שלך לא ידועה ואנחנו לא יכולים לעזור לך", עד שהן מגיעות אליי ומגלות שיש גם דרך אחרת להסתכל על הדברים ואפשרויות טיפול מסוג אחר.

*חשוב לי לציין שהשיטות הקונבנציונאליות של הרופאים מוכיחות את עצמן במקרים רבים, אך לא תמיד הן הפתרון לבעיה שלך.

גברים ובעיות פוריות:

נתקלתי גם במקרים של מטופלים גברים שאיכות הזרע שלהם השתפרה באופן משמעותי אחרי טיפול בקנדידה במעיים.

אחד מהמטופלים שלי הגיע אליי בעיקר עם בעיות פוריות כי איכות וכמות הזרע שלו לא הספיקה בכדי להביא ילד לעולם. נוסף לבעיות הפוריות, הוא סבל מתסמינים שונים כמו מיגרנה, עייפות כרונית, עיגולים שחורים מתחת לעיניים, בטן נפוחה, גירודים ופצעים על העור, פיטריות בציפורניים.

הבדיקה במעבדה שהייתה לי הראתה זיהום פטרייתי במעיים בדרגה 4 (הדרגה הגבוהה ביותר).

 במשך הטיפול, כל הסימפטומים הללו נעלמו, ובסיום הטיפול הוא התקשר לעדכן אותי בדחיפות ואמר: "דניאלה, הרופא העריך את ספירת הזרע שלי פעם נוספת והוא בהיסטריה"

ברגע הראשון נבהלתי ושאלתי אותו "מה קרה?!?! מה עשיתי???". הוא ענה לי בהתרגשות שהרופא שלו בהלם בגלל שכמות ואיכות הזרע שלו הגיעה ממצב גרוע למצב אידיאלי!

 ההוכחה – התינוקות שלנו:

אין לי הוכחות מדעיות מכיוון שאני אינני מדענית, אבל ההוכחה הטובה ביותר להצלחה של השיטה שלי ושל התוכנית שבניתי, היא שבזכות הטיפולים שלי כבר נולדו מעל 400 תינוקות ומתוכם זוג תאומים. (תמונות למטה).

בשבילי בתור נטורופטית זה מרגש וממלא באושר לקבל טלפון מהמטופלות שלי עם הבשורות הטובות, לקבל את התמונות של התינוקות החמודים והרבה פעמים גם לראות אותם במרפאה שלי עם ההורים הגאים.

בתקופת ההיריון אני מלווה אותן עם תזונה מתאימה ולפעמים גם הומאופתיה להקלה על בחילות והקאות.

הרבה מטופלות שנכנסו להיריון מבקשות ממני גם טיפול מיוחד בחודש התשיעי עם מכשיר ה"ביקום" שלי (אותו המכשיר שעזר הן להיכנס להריון. הטיפול כולל 4 טיפולים (אחת לשבוע) שמביאים את שריר הרחם למצב האופטימלי שלו מה שמקצר את זמן הלידה באופן משמעותי.

יש פתרון! אין כזה דבר 'אבוד', רק צריך לדעת איך:

אז מתי כדאי לך לחשוב על אפשרות של קנדידה כשיש בעיות פוריות?

פשוט מאוד, כשכבר ניסית הכול ושום דבר לא עבד או אם את עדיין מחפשת דרך טבעית להיכנס להריון ורוצה לתת לזה צ'אנס לפני טיפולים קשים יותר.

אם יש לך כמה מהתסמינים הקלאסיים שמצביעים על אפשרות של זיהום פטרייתי בגוף ,כדאי לך לבוא אליי למרפאה ולהיבדק באמצעות מכשיר ה-"ביקום" – המצאה מדעית גאונית מגרמניה איתה אני עובדת כ-27 שנים ומתמחה בה. 

בודאי שלא תמיד הקנדידה היא הבעיה, אבל לעיתים כן, וזוהי עוד אפשרות שאולי עוד לא בדקת או חשבת עליה.

כמובן שהמילה האחרונה באה מ"למעלה", אבל כשעושים את הדבר הנכון ומביאים את הגוף למצב האופטימלי שלו, בדרך כלל זה מצליח.

חשוב לי לציין שהרופא הראשי הוא הגוף עצמו והתוכנית שבניתי רק עוזרת לו ומאפשרת לו בעזרת חומרי הגלם הנכונים מהטבע להיפטר סוף סוף מהזיהום ומתופעות הלוואי שלו.

מדהים לראות באיזו מהירות הגוף חוזר לתפקוד בריא אם מזהים מה באמת מפריע לו ומטפלים בו נכון.

כחלק מטיפול הפוריות בשיטה שלי, אני מגלה לעיתים קרובות גם אירוע טראומטי לא פטור מהעבר שעדיין משפיע על ההתנהלות המינית והפיזית בזוגיות. כבר נהייתי מומחית בלזהות פגיעה מינית בעבר עוד לפני שהמטופלות מדברות על זה. לפעמים אני הבנאדם הראשון שהן נפתחות אליו ומשתפות אותי באירועים קשים שעברו ולא העיזו לדבר עליהם עד היום. השיטה שלי מתייחסת גם למצב הרגשי כי הגוף שלנו צריך טיפול בכל המישורים ולפעמים אנו מגלים כי הבעיה בפוריות היא פסיכוסומאטית, ואת זה לא רואים באמצעות צילום רחם.

טיפול פוריות בשיטה שלי מבוסס כולו על פורמולות צמחי מרפא שבנויות ומותאמות לצרכים של נשים עם בעיות פוריות. זאת בשילוב עם תכנית תזונה אנטי פטרייתית, טיפולים מיוחדים לפוריות עם מכשיר הביקום, ניקוי רעלנים ואיזון חומציות הגוף, ושיקום של פלורת הריריות. זה כל מה שהגוף זקוק לו בכדי לתקן את עצמו ולהגיע למצב האידיאלי – גוף בריא ונקי הוא גוף פורה.

מוזמנת לפנות אליי ולקבוע פגישה אישית.

 LET NATURE DO IT.

באהבה דניאלה.

צרו קשר בכל שאלה

אולי יעניין אותכם..

קצת עלי

נגן וידאו

בדיקת קנדידה ביתית - פיענוח במעבדה

אתם מבצעים את הבדיקה בנוחיות ביתכם, השליח מגיע לאסוף למעבדה והתשובה אצלכם תוך שבועיים.

Call Now Button
×
דילוג לתוכן