04-8623901

חייגו לקביעת תור והתייעצות

053-4972440

שלחו לנו וואטסאפ

מייל

1818marpea@gmail.com

בס"ד 

דניאלה שפי נטורופתית - מומחית לרפואה טבעית וקנדידה

בדיקה עם מכשיר "ביקום" – אירדיולוגיה - צמחי מרפא - ריפוי בתזונה – סי.בי.טי. - הומיאופתיה

דניאלה שפי - נטורופתית - מרפאה טבעית
סוד הריפוי זה ידיעת הגורם ותיקונו

דלקת בנרתיק (פטריית קנדידה)

 • פשוט נמאס לי כבר!
 • תסמינים של קנדידה בנרתיק – דלקת בנרתיק
 • מה עברת עד שהגעת אליי – הסיפור שלך
 • קנדידה בנרתיק והסבל והחשש מיחסי מין
 • בזכות אלפי נשים מצאתי את השיטה שלי
 • אז מה הקשר בין הקנדידה בנרתיק שלך למעיים שלך?
 • הקשר בין אנטיביוטיקה וקנדידה בנרתיק (דלקת בנרתיק)
 • אני יודעת שאת מיואשת אבל יש פתרון!

פשוט נמאס לי כבר!

" אוי לא… לא עוד פעם … רק לא מזמן נפטרתי מהדלקת בנרתיק … ועכשיו אותו סיפור של פטריה בנרתיק מתחיל מחדש … גירודים, צריבה, הפרשות, נמאס לי כבר … אני כבר מיואשת..הרופא שלי רומז לי שככה זה אצל נשים…בן הזוג שלי כבר מאבד לאט לאט את הסבלנות…הפטרייה הורסת לי את החיים..איך אפשר לחיות ככה??!!…ניסיתי כבר כל כך הרבה תכשירים וכלום לא עוזר באמת..כמה אפשר לבכות…רק מישהי שעוברת את זה יודעת על מה אני מדברת…אם את לא תעזרי לי אני כבר לא יודעת לאן ללכת, את התחנה האחרונה שלי!"

את המשפטים האלה אני שומעת מהמטופלות המיואשות שלי. הן יושבות מולי ובוכות, הן הגיעו לנקודת השבירה. חלק מהן הגיעו אליי באמצע תהליכי גירושים, חלק מרגישות שזה רק עניין של זמן, כי ביחד עם הזיהום בנרתיק גדל גם חוסר הביטחון וההתנגדות לכל סוג של מגע. רוב המטופלות אומרות לי את אותו הדבר על התגובה של הגניקולוגים "תלמדי לחיות עם זה, מה את עושה עניין מזה, לכולן יש את זה, זה טבעי, זה נורמלי, את מגזימה, זה בראש שלך".

האמת היא שזה לא נורמלי

ולא לכולן יש פטרייה בגוף,

ולא צריך לחיות עם זה – וכן, יש לזה פתרון.

הן שואלות אותי שוב ושוב האם נתקלתי כבר במקרה כל כך קשה כמו שלהן ואם יש להן בכלל תקווה.

לפני 25 שנה, זה היה מלחיץ אותי, כי אז באמת עוד לא ידעתי מה הסיבה שהפטרייה כל הזמן חוזרת ולא מרפה, ולמה כל כך קשה להיפטר ממנה.

היום, אני מיד מרגיעה את המטופלות שלי כי בעזרת השיטה בשפיתחתי, הצלחתי לעזור לאלפי נשים לפניהן עם אותו הסיפור.

תסמינים של קנדידה בנרתיק – דלקת בנרתיק:

 • גירודים
 • צריבות
 • הפרשות מטרידות
 • כאבים
 • אי נוחות
 • לפעמים גם ריח חזק
 • אודם
 • נפיחות
 • יובש

לפעמים יש כמה סימפטומים ולפעמים כל הסימטומים מופיעים יחד, אבל תמיד המצב הוא בלתי נסבל.

מה עברת עד שהגעת אליי – הסיפור שלך:

במשך השנים, זיהיתי שיש הרבה דברים משותפים אצל כל הנשים שמגיעות אליי עם קנדידה בנרתיק. כמעט כל הנשים שסובלות מדלקת כרונית בנרתיק הולכות בדיוק כמוך בהתחלה לגניקולוג שרושם נרות ומשחות בדרך כלל על סמך אבחון של ראייה בלבד. לפעמים הטיפול הזה באמת עוזר ופה נגמר הסיפור. אבל ברוב המקרים הטיפול רק קצת מרגיע את התופעה באופן זמני, עד שהפטרייה חוזרת ואת חושבת לעצמך "אוי לא, לא שוב!!".

עם התסמינים, גם את חוזרת אל הגניקולוג. שגם הוא בתוך תוכו חושב בדיוק כמוך – "אוי לא, לא שוב!!".

את הולכת מרופא לרופא ומקבלת מרובם את אותו הטיפול ואת אותה ההתיחסות, אבל לא רק את, גם הגניקולוגים ברוב המקרים אובדי עצות: מצד אחד את חוזרת כמעט על בסיס קבוע עם אותם תסמינים ומצד שני, לא נשאר מה לתת לך יותר.

לנרות שנתנו לך מצטרפים כדורים לבליעה, אבל גם הכדורים מרגיעים רק לתקופה מסוימת ולפעמים גם זה לא.

החומר הפעיל שבתרופות לרוב רק מחליש את הקנדידה ולא משמיד אותה. לא רבים יודעים אבל הזן העמיד ביותר של קנדידה הוא הקנדידה גלברטה, עליו הכדור לא תמיד משפיע.

עצה חשובה: תמיד תתעקשי לקבל משטח ואגינאלי (לבדוק גם פטריות וגם חיידקים) לפני שהרופא מתחיל לטפל בכן בתרופות ובנרות מכיוון שאת הקנדידה גלברטה ניתן לבדוק רק בבדיקת מעבדה ע"י משטח. לרופא אין שום אפשרות לדעת האם מדובר בזן של הגלברטה או כל סוג אחר של הפטרייה מהתבוננות בלבד.מה שהתחיל כמו דלקת "תמימה" בנרתיק, יכול להתפתח לאט לאט לסיוט שבטח גם מוכר לך.

קנדידה ודלקת בנרתיק והסבל והחשש מיחסי מין:

בנינו, פעם אהבת לקיים יחסי מין נכון? אבל עם קנדידה בנרתיק קיום יחסי מין הופך להיות מקור לסבל ותסכול, וכל מפגש מעורר או מחמיר את הדלקת בנרתיק מיד אחריו.

מיותר להגיד שאת לא מחכה לפעם הבאה בקוצר רוח, אלא עם פחד וחששות מרוב בושה בגלל הריח הלא נעים וההפרשות. כמובן שאת מזמן כבר לא נהנת ולא רק זה, את גם משלמת את המחיר אחרי האקט.

ועוד מיותר לציין שמצב בו יש פטרייה בנרתיק (דלקת בנרתיק) מלווה במצב רוח ירוד עד ליאוש, עם השלכות קשות על היחסים בין בני הזוג.

לפעמים בן הזוג מבין ותומך, ולפעמים בן הזוג כבר עצבני, מאבד את סבלנותו ואף מתחיל להאשים אותך שכבר לא מתחשק לך אף פעם, כי הוא שם לב שאת מתחמקת. כל זה לא מוסיף להרגשה הרעה שיש לך לגביי עצמך גם בלי ההאשמות שלו.

"מדהים" לראות איזה נזק גדול עושה פטרייה 'קטנה ותמימה'.

בזכות אלפי נשים מצאתי את השיטה שלי:

לפני הרבה שנים, כשהייתי בתחילת דרכי, הגיעה אליי אישה עם כל הסימפטומים והתחננה לעזרה, אך אז לא ידעתי עדיין איך לעזור לה. אחריה הגיעה אישה נוספת עם אותה הבעיה, ואחריה עוד אחת ועוד אחת ועוד אחת. הן בכו ושיתפו אותי בסבלן הגדול ואני הייתי כל כך מתוסכלת שאני לא יכולה לעזור להן. החלטתי לחקור את העניין.

לא יכול להיות שכל כך הרבה נשים סובלות מהבעיה הזו ואין פתרון אמיתי!

חקרתי איפה שרק יכולתי, הלכתי לכנסים של גניקולוגים ברפואה הקונבנציונאלית, פתחתי ספרות מקצועית בגרמנית באנגלית ובעברית, התייעצתי עם מומחים בגרמניה, קראתי מחקרים – וכל זאת במטרה להבין מה הגורם ולמצוא את הפתרון. לבסוף התברר לי שהפתרון שאני מחפשת עדיין לא קיים והבנתי שאני בעצמי צריכה למצוא אותו. לאחר חיפושים רבים ומטופלות שלא מפסיקות להגיע אליי עם אותה הבעיה, חיפשתי משהו משותף בין כולן ותחקרתי אותן עד שבאמת הבחנתי בכך ש:

אחד הדברים המשותפים להן הוא הימצאות קנדידה בדרגה הגבוה ביותר גם במעיים וגם בנרתיק במקביל. הבדיקות במעבדה שהייתה לנו אימתו את החשש והוכיחו באמת את הקשר בין ריבוי של קנדידה במעיים לדלקת פטרייתית בנרתיק. סף סוף נפל לי האסימון כי באמת רוב המטופלות שלי הסובלות מקנדידה בנרתיק התלוננו גם על עייפות, בטן נפוחה, עלייה במשקל, משיכה למתוק ועוד..בקיצור, כל הסימפטומים הקלאסיים של קנדידה במעיים . נדיר שמהטופלות שלי התלוננו אך ורק על בעיה בנרתיק – וזו עוד הוכחה שרובן באמת סובלות גם מקנדידה בנרתיק וגם מקנידה במעיים.

זו הייתה פריצת הדרך המפתיעה שהביאה אותי לפתח את השיטה שלי. ברגע שהבנתי את זה יכולתי לפתח תוכנית מתאימה שתיתן מענה סוף סוף למטופלותיי המיואשות.

אז מה הקשר בין הקנדידה בנרתיק שלך למעיים שלך?

בחיפושיי הרבים הבנתי שהאישה בעצם היא זו שמדביקה את עצמה שוב ושוב! איך?? בדרך כלל ריבוי הקנדידה מתחיל במעיים בגלל הסיבות שפירטתי בקנדידה ובעיות עיכול.

פי הטבעת והנרתיק קרובים מאוד אחד לשני.

כמעט בכל המקרים של פטרייה כרונית בנרתיק המקור הוא במעיים! משם, זו לא בעיה בשביל הפטרייה להגיע גם לנרתיק בגלל הקרבה. אותו הדבר גם בכיוון ההפוך. הרכיבים של הפלורה בנרתיק זהים לרכיבים של הפלורה במעיים. כל עוד לא מתייחסים למקור של הפטרייה, שהיא כמו שציינו בדרך כלל במעיים, הטיפול לא עובד כמו שצריך.

הטיפול הקונבנציונאלי הוא בדרך כלל באמצעות נרות ומשחות שמטפלות באופן מקומי בלבד וגורמות להקלה זמנית.

טיפול בקנדידה בנרתיק ללא טיפול בקנדידה במעיים לא יביא להשמדה של הקנדידה באופן מוחלט כיוון שההדבקה יכולה להתרחש שוב ושוב, וזה בדיוק מה שקורה בפועל.

עצה חשובה: נשים יקרות, שימו לב! נגבו נכון (לא מפי הטבעת לכיוון הנרתיק). ובבקשה למדו גם את בנותיכן כיוון שרוב הילדות מנגבות בכיוון ההפוך.

הקשר בין אנטיביוטיקה וקנדידה בנרתיק (דלקת בנרתיק):

זה לא סוד רפואי שישנן נשים שאחרי נטילת אנטיביוטיקה סובלות מהתפרצות של זיהום פטרייתי בנרתיק. ידוע שבריריות הנרתיק, בדומה למעיים, קיימת פלורה עם חיידקים ידידותיים והכרחיים ששומרים מפני מחלות זיהומיות.

ידוע גם שאחת ההשלכות של השימוש באנטיביוטיקה הוא הרס החיידקים הטובים והרעים גם יחד. האנטיביוטיקה עדיין לא מבחינה בין טוב לרע. לפעמים, ביכולתו של הגוף להשתקם ולתקן את הנזק בפלורה הפגועה, אבל הרבה פעמים גם לא. זה תלוי באורח החיים והרגלי האכילה של האישה.

בגלל כל אלו, השיקום

של הריריות הוא חלק מאוד חשוב

בתוכנית שלי. הפורמולות הטבעיות

שפיתחתי מאפשרות לגוף

לשקם את פלורת המעיים

ופלורת הנרתיק.

בקליניקה שלי נתקלתי בבחורות ונשים שנטלו במשך כחצי שנה תכשירים אנטיביוטיים נגד אקנה. האקנה נעלם, אבל הפטרייה הופיעה. גם טיפול אנטיביוטי נגד דלקת בשלפוחית השתן או דלקת גרון למשל יכול להסתיים בדלקת על רקע פטריות בנרתיק.

אני יודעת שאת מיואשת אבל יש פתרון!

בשביל לטפל בדלקת בנרתיק בהצלחה, חייבים קודם כל לדעת האם באמת מדובר בקנדידה או במשהו אחר. הגניקולוג יכול לאבחן זאת בודאות רק באמצעות משטח במעבדה.

אם את יודעת שיש לך קנדידה כרונית בנרתיק אז התוכנית שלי תפורה בדיוק עלייך.

אין שום סיבה שתמשיכי לסבול אפילו עוד שניה אחת כי זה לא הגורל שלך וזה גם לא בגנים שלך.

התוכנית שלי כוללת פורמולות טבעיות שפיתחתי ,תזונה אנטי פיטרייתית מדוייקת, שיקום פלורת המעיים והנרתיק, שטיפה ואגילית טבעית ועוצמתית, נרות ייחודיים והדרכה מקיפה ומפורטת (גם בכל הקשור לבן הזוג והאינטימיות שלכם).

התוכנית שבניתי בשבילך לפי השיטה שלי, מכסה כל אחד מהצרכים של הגוף שלך על מנת שהוא יוכל להשתחרר אחת ולתמיד מזרועות הקנדידה.

אם כל הברכות שקיבלתי ממטופלותיי אחרי שקיבלו את שמחת החיים שלהן בחזרה באמצעות התוכנית שלי יתגשמו, אני מסודרת עד סוף חיי.

אני מאחלת לך שגם את תרגישי ככה בקרוב מאוד.

את מוזמנת כבר היום להתקשר ולקבוע פגישה אישית לייעוץ וטיפול, או לרכוש את התוכנית שלי לאלו שמעדיפות לטפל בעצמן לבד או שאין להן אפשרות להגיע אליי.

בהצלחה!!!!!

באהבה דניאלה שפי

צרו קשר בכל שאלה

אולי יעניין אותכם..

קצת עלי

נגן וידאו

בדיקת קנדידה ביתית - פיענוח במעבדה

אתם מבצעים את הבדיקה בנוחיות ביתכם, השליח מגיע לאסוף למעבדה והתשובה אצלכם תוך שבועיים.

Call Now Button
×
דילוג לתוכן