04-8623901

חייגו לקביעת תור והתייעצות

053-4972440

שלחו לנו וואטסאפ

מייל

1818marpea@gmail.com

בס"ד 

דניאלה שפי נטורופתית - מומחית לרפואה טבעית וקנדידה

בדיקה עם מכשיר "ביקום" – אירדיולוגיה - צמחי מרפא - ריפוי בתזונה – סי.בי.טי. - הומיאופתיה

דניאלה שפי - נטורופתית - מרפאה טבעית
סוד הריפוי זה ידיעת הגורם ותיקונו

דניאלה שפי – השיטה שלי

-איך מצאתי את עצמי מחפשת פתרון לקנדידה

– איך הרעיונות שלי התגבשו לשיטה מצליחה

– איך התגלגלתי לפיתוח שיטה לטיפול בקנדידה

– מרעיונות קטנים לתורה שלמה

– הדרך המאתגרת שהביאה אותי לפתח שיטה לפתרון לקנדידה

-הדרך המאתגרת שהובילה אותי למציאת פתרון לקנדידה

-הדרך הארוכה שעומדת מאחוריי הפתרון לקנדידה בשיטה שלי

 

  •             הדרך המאתגרת שהובילה אותי למציאת פתרון לקנדידה
  •             בדוק ומוכח – חשיבות המעבדה לקנדידה בפיתוח השיטה שלי
  •             סודות ויסודות השיטה שלי
  •             למה דווקא השיטה שלי
  •             למה השיטה שלי כל כך מוצלחת
  •             הוכחות שהשיטה שלי באמת עובדת
  •             האם קיימת תרופת הפלא?

 

הדרך המאתגרת שהובילה אותי למציאת פתרון לקנדידה:

לפני כ- 30 שנה, בתחילת דרכי כנטורופתית, עוד לא ידעתי על קיומה של הקנדידה. היו מטופלים שהצלחתי לעזור להם ולעומתם מטופלים שלא משנה מה עשיתי, דבר לא עזר להם. שמתי לב שלקבוצה השנייה יש סימפטומים משותפים וניסיתי להבין מה הגורם לכך. עם הזמן הבנתי שהגורם המשותף הוא זיהום פטרייתי. חקרתי בספרות מקצועית והבנתי שיש פטרייה בשם קנדידה שיכולה להיות מקור כל הבעיות הללו. חיפשתי מקום מוסמך שיוכל לתת לי כלים לאבחן וגם לטפל בקנדידה ומצאתי מכון ובו מעבדה קונבנציונאלית מקצועית וייחודית לא בארץ, אלאדווקא בגרמניה מדינת המדע והדיוק.

וידאתי שזהו המכון הכי רציני ומקצועי באירופה וטסתי לעבור בו התמחות והסמכה גם בנושא האבחון וגם בנושא יסודות הטיפול בקנדידה. לאחר מכן, חזרתי לישראל עם הבשורה על קיומה של הקנדידה והתחלתי לכתוב כתבות בנושא, להעביר הדרכות, סמינרים, להתראיין לרדיו ולטלוויזיה ועוד.

בשלב הזה עדיין חיפשתי תרופת קסם שתפתור את הבעיה. במשך כל התקופה הזו ניסיתי אינספור תכשירים שהיו בשוק מכל העולם והבטיחו פתרון מהיר.

גיליתי מהר מאוד שתרופת הפלא לא קיימת ושצריך למצוא את השיטה היסודית שבאמת תפתור את הבעיה.

שיטה כזו עדיין לא הייתה והייתי צריכה למצוא אותה בעצמי.

כאן הכל התחיל.

בדוק ומוכח – חשיבות המעבדה לקנדידה בפיתוח השיטה שלי:

עדיין לא הייתה בישראל שום אפשרות לבדוק זיהום פטרייתי במעיים ואחרי זמן מה פתחתי באופן פרטי את המעבדה הראשונה והיחידה בישראל  לאיבחון של קנדידה בבית החולים אלישע בחיפה. המעבדה התפרסמה ומהר מאוד החלה לשמש גם מטפלים אחרים ועשרות אלפי אנשים שבאים באופן פרטי מכל הארץ.

זו הייתה פריצה דרך חשובה עבורי בפיתוח השיטה שלי – פתיחת המעבדה איפשרה לי לודא לפני הטיפול האם באמת מדובר בזיהום פטרייתי ובאיזו רמה, ולבדוק אחרי הטיפול האם הוא באמת עובד.

בזכות המידע הקריטי הזה, גיליתי שהפתרונות שהשוק מציע יותר מסחריים מאשר פועלים באמת. מחוסר ברירה התחלתי לפתח שיטה משלי. בהתמודדות עם מקרים שונים גיליתי עוד ועוד דברים חשובים חדשים, בדקתי, ניסיתי, חקרתי ובכל פעם נוסף עוד חלק בפאזל עד שהתמונה התבהרה והגעתי לשיטה המקיפה והשלמה שלי היום, שאותה אני רוצה לחלוק איתכם.

מזלי הגדול הוא שהייתי בעלת מעבדה ויכולנו לבדוק ולהוכיח שהשיטה באמת עובדת והפטרייה נעלמת לאחר הטיפול.

סודות ויסודות השיטה שלי:

השיטה שלי מבוססת על העובדה שהגוף הוא הרופא הטוב ביותר ורק הוא יכול ויודע לתקן ולרפא את עצמו באופן מושלם בתנאי שיש לו את התנאים הנדרשים.

לאדם בריא אין קנדידה. הקנדידה צריכה תנאים מסויימים בכדי להתיישב ולהתרבות. בלי לשנות את התנאים הללו, הקנדידה לא נעלמת באמת.

התנאים להתרבות הקנדידה הם: תזונה לקויה, הרס בפלורת המעיים, PH לא מאוזן, סטרס, מתח, עייפות כרונית, כשל במערכת ההורמונלית, מערכת חיסונית מוחלשת והצטברות טוקסינים בעקבות צריכת חומרים כימיים. כל התנאים הללו מובילים באופן אוטומטי לקנדידה.

חשוב לדעת! הקנדידה היא סימפטום והתייחסות אליה בלבד לא תביא את הריפוי. התוצאה של התרבות הקנדידה בגוף גורמת להפרעות במערכות שונות שחייבים להתייחס גם אליהן.

אדם שסובל מקנדידה סובל גם בעקבותיה מבלוטת אדרנל עמוסה שגורמת לעייפות, חולשות וירידה בחשק המיני. הוא מוצף בקנדיטוקסינים שמעמיסים על הכבד ועלולים לגרום להשמנה, בעיות הורמונליות,בעיות במערכת הרבייה,גירודים ומצבי רוח. בנוסף ישנן בעיות עיכול ובטן נפוחה, ופגיעה במערכת החיסונית שגורמת לרגישויות, זיהומים ודלקות.

מובן מאליו שתכשיר אחד אנטי פטרייתי לא יכול להיות התשובה או הפתרון למכלול התנאים והסמפטומים האלה. רק טיפול שמתייחס לכל המערכות ולכל התנאים, מצליח באמת לעקור את הבעיה מהשורש ולשקם את הגוף.

השיטה שלי עונה על כל הצרכים הללו באמצעות פורמולות טבעיות המרכזות בתוכן את כל מה שצריך בשביל לעזור לגוף לשקם את המערכות הפגועות. הערכה כוללת גם תוכנית תזונה אנטי פטרייתית מפורטת, סרטונים והדרכה מדוייקת שמתמקדת גם באורח חיים בריא. בזכות התוכנית השלמה, ההדרכה והכלים שתקבלו בערכה שבניתי עבורכם, תדעו בדיוק מה לעשות ואיך לעשות כדי לנצח את הקנדידה.

השיטה שלי נוגעת בכל המישורים הללו – זה טיפול הוליסטי אמיתי. צריך להתייחס לא רק למה שרואים על פני השטח אלא לראות את התמונה השלמה – זו הדרך היחידה שבה הטיפול באמת עובד.

למה דווקא השיטה שלי:

השיטה שלי היא שיטה אמיתית ומושקעת ולא עוד מוצר שמתייחס לסימפטום בלבד. לרוב, היצרנים לתוספי המזון שאמורים לטפל בקנדידה מציעים מוצר אחרי מוצר,אך ללא הדרכה וללא שיטה בדוקה שעומדת מאחוריו וללא ניסיון מעשי.

לקח לי זמן למצוא את החברה שעומדת בדרישות הגבוהות שלי מהמוצרים ומהפורמולות שפיתחתי. שיטת ההכנה היא ייחודית, איכות הצמחים ויעילותם גבוהה במיוחד ואת התוצאות רואים בשטח. כל הפורמולות והצמחים בהם אני משתמשת מאושרים על ידי ה-FDA האמריקאי וכשרים למהדרין.

בדרך כלל המוצרים שמציעים ברשת מתייחסים לסימפטומים בלבד. כפי שציינתי קודם לכן, לקנדידה יש גורמים רבים וכמו כן גם סימפטומים רבים שעלולים לבוא בעקבותיה.

בשביל לקבל את התוצאה המקיפה שנותנת מענה לכל הגורמים והסימפטומים שפירטתי, הייתם צריכים להשתמש בכ- 20 מוצרים לפחות לטיפול בכל נקודה ונקודה – בשיטה שלי לעומת זאת, ריכזתי את כל הרכיבים הנדרשים בכמה בקבוקים בודדים.

כמובן שזה חוסך לכם הוצאות מיותרות וחיפושים נואשים אחרי מה עובד ומה לא, כיוון שאני במשך 30 שנות ניסיון ועשרות אלפי מטופלים, עשיתי את העבודה הזו בשבילכם.

לא צריך לחפש עוד בשום מקום אחר, השיטה שלי מקיפה את הכל. פשוט הכל בתוכנית אחת.

למה השיטה שלי כל כך מוצלחת:

המטופלים שלי אוהבים את השיטה שלי כי היא ברורה, הגיונית, מעשית ופשוטה לביצוע.  כמותם, גם אתם תצליחו ליישם את התוכנית, ותבינו את המשמעות שעומדת מאחורי ההנחיות – ככה תהפכו לשותפים פעילים בריפוי שלכם.

דרך היישום של השיטה שלי, תעברו תהליך פנימי שמפתח לכם מודעות – תתחילו להכיר את עצמכם ואת גופכם ולמה הוא באמת זקוק.

במשך התהליך יתברר לכם אילו הרגלים מגונים יצרו את תנאים להתרבות הקנדידה. תתחילו לזהות ולהרגיש מה באמת עושה לכם טוב, תבחרו באורח חיים בריא ולא תהיו מוכנים יותר לחזור אחורה. אתם המפתח לבריאות שלכם וכל האחריות על הגוף שלכם בידיכם.

מהר מאוד תקצרו את הפירות ותחוו את מה שחיפשתם במשך זמן רב – תחושת הכוח, האנרגיה, חיות, הורדה במשקל, עור חלק, חשק מיני שחוזר, גירודים שמפסיקים, היעלמות דלקות, יציאות מתחילות להיות תקינות, כאבי בטן מפסיקים ועוד ועוד ועוד.

מיותר להגיד שהעבודה שלי מספקת אותי כי אני רואה את המטופלים שלי לפני ואחרי הטיפול וההבדל עצום ,במיוחד כשהם מגלים שתהליך הריפוי הוא לא סבל, אלא תענוג.

הוכחות שהשיטה שלי באמת עובדת:

כל עוד באמת מדובר בזיהום פטרייתי קנדידה ומדייקים בהנחיות הטיפול, השיטה עובדת. איך אני יודעת זאת? קודם כל לפי הדיווחים של אלפיי המטופלים שלי, ושנית, דרך בדיקה מעבדתית שערכתי במעבדה שהייתה לי לפניי ואחריי הטיפול באמצעות השיטה שלי שהוכיחה את היעילות שלה . יותר הוכחות מזה לא צריך כי עם תוצאות לא מתווכחים.

במשך כל 30 שנות העבודה שלי ראיתי מטופלים ומטופלות יורדים במשקל אחרי שנים של תסכול, כאב ראש שנעלם, בעיות עור הפסיקו ופצעים נעלמו, דלקות כרוניות פסקו, בטן נפוחה השתטחה, גזים הפסיקו, כאבי בטן נעלמו, יציאות הפכו תקינות, אנרגיה ושמחת חיים חזרו, החשק המיני חזר ובגדול, נשים נכנסו להריון, כאבי שרירים ופרקים השתחררו, ואפילו בשני מקרים גידולים סרטניים נעלמו ועוד. פעמים רבות נתקלתי בסימפטומים שלעולם לא הייתי מעלה על דעתי לקשר אותם לקנדידה וגם הם נעלמו בעקבות הטיפול בשיטה שלי.

כמובן שתהליך הריפוי הוא מאוד אינדיבידואלי מאדם לאדם בעקבות השוני בנינו. כל אחד שונה ומיוחד.

האם קיימת תרופת הפלא?

זכרו: את הגוף אי אפשר לרמות ואי אפשר להתעלם מהאמת שלו. אין קיצורי דרך. האם כאשר הדירה שלכם מבולגנת ושקיות אשפה נערמות אתם יכולים להקיש באצבע או להשפריץ ספריי קסם ובאורח פלא היא תהיה מסודרת והאשפה תיעלם בבת אחת? התשובה היא לא. צריך לנקות אותה, לסדר אותה ולהשקיע בה. גם הגוף שלכם עובד כך, אתם צריך להתאמץ להשקיע בו.

בגוף שלך טבוע פוטנציאל אדיר שמחכה שתממשו אותו. לכן יצרתי עבורכם שיטה שתעזור לכם להשיג את המטרה. אני מאמינה שאתם יכולים לעשות את זה. אני מאמינה גם ביכולת האינסופית של הגוף שלכם, אז תאמינו גם אתם בעצמכם. 

באהבה גדולה, דניאלה.

צרו קשר בכל שאלה

אולי יעניין אותכם..

קצת עלי

נגן וידאו

בדיקת קנדידה ביתית - פיענוח במעבדה

אתם מבצעים את הבדיקה בנוחיות ביתכם, השליח מגיע לאסוף למעבדה והתשובה אצלכם תוך שבועיים.

Call Now Button
×
דילוג לתוכן