04-8623901

חייגו לקביעת תור והתייעצות

053-4972440

שלחו לנו וואטסאפ

מייל

1818marpea@gmail.com

בס"ד 

דניאלה שפי נטורופתית - מומחית לרפואה טבעית וקנדידה

בדיקה עם מכשיר "ביקום" – אירדיולוגיה - צמחי מרפא - ריפוי בתזונה – סי.בי.טי. - הומיאופתיה

דניאלה שפי - נטורופתית - מרפאה טבעית
סוד הריפוי זה ידיעת הגורם ותיקונו

הליקובקטר פילורי

הליקובקטר פילורי – עוד מגפה שקטה

  • המקרה הקלאסי
  • הסימפטומים
  • הסיבות להליקובקטר
  • הקושי בטיפול בהליקובקטר
  • למה כדאי מאד להיפטר מההליקובקטר?
  • הפתרון-השיטה שלי

יותר ויותר אנשים מאוכלוסיית העולם מאובחנים עם חיידק במערכת העיכול בשם – הליקובקטר-פילורי.

למה זה קורה? כמו כל פולש אחר, גם הליקובקטור צריך תנאים להתפתח בגוף. אנחנו במו ידינו מייצרים לו תנאים אידיאלים. איך? עם החיים המודרניים שלנו שכוללים כימיקלים, תזונה לקויה, תרופות, סטרס וכו', חשוב לדעת:

לא רק מבוגרים אלא גם הנוער יכול להידבק בקלות ולסבול מהסימפטומים הקלאסים.

המקרה הקלאסי

"הצרבות גומרות אותי. לא משנה מה אני אוכלת או שותה, זה עושה לי צרבת. בשכיבה זה אפילו מחמיר. טעם מר בפה מוריד לי את החשק לאכול ואני גם חוששת שהריח בפה שלי לא הכי טוב כי אני רואה שאנשים קצת מתרחקים ממני. לפעמים יש לי כאבי בטן וגם נפיחות. אני כל הזמן מתעסקת עם הבטן שלי וכבר נמאס לי. בזמן האחרון התחילו גם בחילות ולא כיף לחיות ככה. קיבלתי כבר כמה פעמים אנטיביוטיקה בכמויות אדירות אבל זה לא ממש עזר לי. זה רק החליש אותי יותר. מה עושים???"

הסיפור הזה מוכר לי מאד וחוזר על עצמו שוב ושוב ממש כמו מגיפה. כמעט כל המטופלים עם הליקובקטר עוברים את אותה דרך ייסורים. הבשורה הטובה היא שיש דרך יעילה מאד להגיע לריפוי אמיתי.

הסימפטומים הקלאסיים של הליקובקטר פילורי :

· צרבות

· ריפלוקס

· הליטוזיס (ריח רע מהפה)

· בחילות עד הקאות

· כאבים או לחץ בקיבה (בטן עליונה)

· נפיחות בבטן העליונה

· אולקוס (כיב קיבה)

· גסטריטיס (דלקת בקיבה)

· צרידות

· שיעול יבש כרוני

· רגישות עד אי סבילות למאכלים חריפים, חמוצים, מטוגנים ולאלכוהול

חשוב לזכור שכמו בכל מחלה גם להליקובקטר יש מסלול שמתחיל עם מעט סימפטומים שלאט לאט מתרבים ומתחזקים. לא תמיד מאבחנים אותו בחצי המסלול הראשון ואז יש החמרה.

הסיבות להליקובקטר:

שוב, הליקובקטר צריך תנאים כדי להתרבות! הסיבות הכי נפוצות להידבקות הן:

צריכת יתר של אלכוהול , קפה, אוכל חריף, עישון, אוכל מטוגן, סוכר, מוצרי חלב, קמח לבן חומרי טעם וריח, חומרים משמרים, ממתיקים מלאכותיים, נטילת תרופות קונבנציונליות באופן קבוע

דוגמא קלאסית :אספירין אשר ידוע כגורם לגסטריטיס (דלקת הקיבה) וחומציות יתר

הפן הרגשי: לחץ, מתח, חרדות, חוסר סבלנות, עומס יתר, עצבנות, דאגות יתר וכו

גם הורמוני סטרס גורמים לעליה חדה בחומציות הקיבה ומקדמים את התפרצויות.

הקושי בטיפול בהליקובקטר:

השימוש הרב באנטיביוטיקה במלחמה נגד הליקובקטר במשך שנים רבות, הפך את החיידק לעמיד מאד לאנטיביוטיקה. התוצאה היא שהרבה פעמים טיפול אנטיביוטי כבר לא יעיל. לפעמים החיידק רק נחלש וחוזר מהר מאד לאיתנו או שהוא בכלל לא מגיב לטיפול. לא רק העמידות לאנטיביוטיקה היא הבעייתית אלא גם חוסר התייחסות לגורמים ההתחלתיים לזיהום החידקי כמו תזונה לקויה, סטרס, תרופות וכו' לא מאפשרים ריפוי אמיתי וקבוע. קושי נוסף בטיפול הוא שהחיידק מתוחכם ולמד להגן על עצמו עם מעטפת עמידה לתרופות.

למה כדאי מאד להיפטר מהליקובקטר?

 

כמו שציינתי קודם, הליקובקטר יכול לגרום לאולקוס (כיב) בקיבה וגם במעי הדק, לגסטריטיס (דלקת חריפה של הקיבה) וגם למחלות יותר קשות ומסוכנות כמו סוגים שונים של סרטן קיבה. אל תכנסו ללחץ אבל גם לא לשאננות, כדאי מאד לטפל בו כמו שצריך ולא לחכות.

הפתרון – שיטה טבעית ובדוקה

כמו עם כל אתגר או בעיה רפואית במשך עבודתי הייתי צריכה למצוא פתרון שעדיין לא היה קיים, ככה גם להליקובקטר. אחרי הבנת הגורמים והטבע של החיידק הזה, הפתרון שמצאתי הוא מאד פשוט. השיטה שלי מבוססת על בדיקה יסודית של כל מערכות הגוף, רגישויות למזונות, הרגלי תזונה, מצב רגשי וזיהומים נוספים (קנדידה, תולעים, טפילים וכו'). את כל זה אני בודקת עם המכשיר המפורסם שלי, ביקום (BICOM)- פיתוח מדעי מגרמניה. (תראו את הסרטון המצורף למטה או תלחצו על הלינק)

נוסף לזה אני נעזרת באבחון דרך גלגל העין (אירידיולוגיה), תשאול יסודי על הרגלי החיים והתיחסות יסודית ומעמיקה למצב הרגשי שבלעדיו אין ריפוי אמיתי. 30 שנות ניסיון בהחלט נותנים לי את כל הכלים הנדרשים להגיע למסקנות הנכונות.

פיתחתי פורמולות צמחיות מוצלחות ויעילות ביותר במיוחד להליקובקטור, שעובדות גם במקרים שהאנטיביוטיקה כבר לא יעילה.

המטופל יוצא ממני עם הידיעה אזה גורם מאפשר את התפרצות הזיהום בגוף שלו, תוכנית מפורטת של תזונה המתאימה לו ביותר, כולל ידיעת הרגישויות שלו למזונות שונים, כולל הבנה של הגורמים והמשקעים הרגשיים שעומדים מאחורי הזיהום החיידקי שלו ופתרונם. לפי צורך המטופל מקבל מעבר לתוכנית תזונתית גם פורמולות צמחיות הומיאופתיה, פרחי באך והמלצות מעשיות איך בפועל לתקן את ההרגלים שמצריכים שינוי. בקיצור הוא עולה על מסלול של תיקון, ריפוי ובריאות.

באהבה, דניאלה שפי

צרו קשר בכל שאלה

אולי יעניין אותכם..

קצת עלי

נגן וידאו

בדיקת קנדידה ביתית - פיענוח במעבדה

אתם מבצעים את הבדיקה בנוחיות ביתכם, השליח מגיע לאסוף למעבדה והתשובה אצלכם תוך שבועיים.

Call Now Button
×
דילוג לתוכן