04-8623901

חייגו לקביעת תור והתייעצות

053-4972440

שלחו לנו וואטסאפ

מייל

1818marpea@gmail.com

בס"ד 

דניאלה שפי נטורופתית - מומחית לרפואה טבעית וקנדידה

בדיקה עם מכשיר "ביקום" – אירדיולוגיה - צמחי מרפא - ריפוי בתזונה – סי.בי.טי. - הומיאופתיה

דניאלה שפי - נטורופתית - מרפאה טבעית
סוד הריפוי זה ידיעת הגורם ותיקונו

חומרי טעם וריח וילדנו

בס"ד

חומרי טעם וריח וילדנו – הסוד האפל

– מה חומרים מלאכותיים עושים לילדנו ולנו

טעים לך מתוקי?

המחשה שמורידה את האסימון:

מה יש באמת בתוך המאכלים האהובים של ילדנו?

הקשר בין תוספים כימיים למצב הבריאות שלנו:

-מה החומרים הכימיים במזון עושים לנפש של ילדנו?

טעים לך מתוקי?
מה הכי חשוב לנו בחיים? בדרך כלל ילדנו ונכדינו. חשוב לנו שטוב להם ואחת מהדרכים לשמח אותם היא באמצעות אוכל. מביאים להם כל מיני חטיפים, ממתקים ומאכלים שונים, ולראות אותם נהנים מכל ביס גורם לנו תענוג גדול. העיקר שטעים להם. אבל, האם באמת זה העיקר?

המחשה שמורידה את האסימון:

תתארו לעצמכם מעבדה כימית עם אבקות ונוזלים מסוכנים ורעילים עם כל מיני צבעים וריחות. הכימאי לוקח כוס מים נקיים ומוסיף קצת מהאבקה הלבנה ועוד קצת מהאבקה החומה וגם הכתומה, ועוד כל מיני חומרים חשודים, מערבב הכל ונותן את השיקוי לילד האהוב
שלכם לשתות. הנוזל מריח עכשיו מפתה וטעים והילד לוקח את הכוס בהתלהבות. 

תראו לי את האמא או את הסבתא שלא תקפוץ עכשיו כמו טרזן על הילד ותחטוף לו את הכוס מהיד. 

המסר ברור. אבל נברר עוד יותר לעומק כי חשוב שתדעו… מה יש באמת בתוך המאכלים האהובים של ילדנו? אם נבין את שני העקרונות הבאים על האוכל, נבין כבר את כל הסיפור.

יש חמש מטרות לאוכל:

  1. חיים ואנרגיה
  2. גדילה
  3. מערכת חיסונית חזקה ותיקון הגוף
  4. תפקוד מלא
  5. שובע וסיפוק

מה המטרות של יצירת מזון תעשייתי:

  1. שיהיה טעים
  2. שיהיה ממכר
  3. משמין (כי שמנים אוכלים יותר(
  4. מחזיק מעמד על המדפים לאורך זמן
  5. המטרה העיקרית – רווח כספי גדול

תפקיד המעבדה הכימית של המפעלים למזון זה לעמוד בקריטריונים האלה. כמעט הכל כבר מותר. שמעתם? תוספות כמו צבעי מאכל, משפרי טעם וריח, ממתיקים מלאכותיים, חומרים משמרים וכו' – הכל הולך. והכל באישור של משרד הבריאות ועם אישורי FDA שפועלים לפי שיקולים לא ידועים לציבור, שיקולים שלא בדיוק שומרים על הבריאות שלנו, כמו שהמספר העולה של המחלות והחולים בדורנו מוכיחים.

ניקח למשל את המונוסודיום גלוטומט. זה טעים בטירוף! אבל ידעתם שה-MSG מגרה את העצבים בלשון אבל גם את העצבים במוח עם השפעה מזיקה והרסנית לכל תאי המוח? רעילותו גורמת לכאבי ראש, מעי רגיז עם כאבי בטן, בעיות הורמונליות, הרס של DNA של תאים שגורם לסרטן, אלרגיות וכו'.
זה עדיין נשמע לכם טעים?

הקשר בין תוספים כימיים למצב הבריאות שלנו:

הרשימה של התוספים הכימיים היא ארוכה מאוד והרשימה של הבעיות הרפואיות המקושרות להם, עוד יותר ארוכה. מאז שאני מסתכלת על המרכיבים של המוצרים, העגלה בסופר מתמלאה הרבה יותר בירקות ופירות והרבה פחות במוצרים תעשיתיים.

כל הרשימות עם השמות הארוכים של החומרים הכימיים משקפות רק למה בעצם הציבור כל כך חולה. תופעות כמו אלרגיות, אסטמה, בעיות עור, בעיות שרירים, בעיות עיכול, בעיות הורמונליות, בעיות במערכת העצבים ובעיות התנהגותיות, חלקם הגדול הם תוצאה ישירה של החומרים הרעילים האלה. מי שסומך אך ורק על משרד הבריאות – "אכל אותה".

תזכרו, אותנו אפשר לרמות ולמכור לנו כימיה בתור אוכל, אבל את הגוף אי אפשר לרמות. ושוב אני חוזרת על המשפט של הרבי מילובביץ': יש אנשים שמוכנים לבלוע את הרעל בשביל הסוכר שמצפה אותו". אל תלמדו את הילדים שלכם להיות האנשים האלה. זה הכל עניין של חינוך והרגל.

מה החומרים הכימיים במזון עושים לנפש של ילדנו?

אחת מהמטרות של החינוך היא גם ללמד את ילדנו את היכולת לאיפוק, שליטה עצמית, ומידות מעודנות. מטרת המחזקי ומשפרי הטעם והריח היא בדיוק ההפך: לעורר אכילה גסה, תאוות בלתי נשלטות עד להתמכרויות. האם זה מה שאנחנו באמת רוצים לילדנו??? האם עדיין "העיקר שטעים"??

ידוע שהחומרים הכימיים גורמים אצל הילדים גם להיפר- אקטיביות, קשיי למידה, התפרצויות ותוקפנות. התנהגות של מכורים. איך נעזור להם? דרך כימיה נוספת כמו ריטלין וכדורי הרגעה? לכולנו קשה לעמוד מול השפע בסופר, אבל ככל שנבין יותר מהר שזה שפע של שקר, נוכל לתקן מהר יותר את הרגלינו ולעזור לילדנו לרכוש הרגלים בריאים יותר להמשך החיים.

לכל מי שמעוניין להעמיק , מצרפת שני לינקים בנושא:

http://www.ehso.com/foodadditivelist.htm

https://mphprogramslist.com/50-jawdroppingly-toxic-food-additives-to-avoid/

 

באהבה דניאלה שפי

צרו קשר בכל שאלה

אולי יעניין אותכם..

קצת עלי

נגן וידאו

בדיקת קנדידה ביתית - פיענוח במעבדה

אתם מבצעים את הבדיקה בנוחיות ביתכם, השליח מגיע לאסוף למעבדה והתשובה אצלכם תוך שבועיים.

Call Now Button
×
דילוג לתוכן