04-8623901

חייגו לקביעת תור והתייעצות

053-4972440

שלחו לנו וואטסאפ

מייל

1818marpea@gmail.com

בס"ד 

דניאלה שפי נטורופתית - מומחית לרפואה טבעית וקנדידה

בדיקה עם מכשיר "ביקום" – אירדיולוגיה - צמחי מרפא - ריפוי בתזונה – סי.בי.טי. - הומיאופתיה

דניאלה שפי - נטורופתית - מרפאה טבעית
סוד הריפוי זה ידיעת הגורם ותיקונו

יש לי קנדידה או הליקובקטור

יש לי קנדידה או הליקובקטור? או גם וגם?

בעיות עיכול הן עדיין אחת מהבעיות הנפוצות ביותר. זה לא פלא עם תזונה מודרנית שבנויה על כימיה וחומרים הזויים שמתאימים אולי לחייזרים אבל לא לגוף של בני אדם. לאחרונה אני נתקלת יותר ויותר בתופעה מעניינת: עלייה בכמות המטופלים עם הליקובקטור וקנדידה ביחד. כל אחד בפני עצמו הוא אתגר. אבל ביחד זה ממש שישו ושמחו.

במקרים האלה, יש את הסימפטומים של ההליקובקטור כמו: צרבת, בחילות, טעם וריח לא נעים בפה, לחץ או כאבים בקיבה ולפעמים גם רפלוקס או כאבים בחזה, אבל יחד עם זה יש גם את הסימפטומים של הקנדידה כמו חוסר אנרגיה, עייפות, גירודים, משיכה למתוק, הפרשות ודלקות ואגינליות, בטן נפוחה, גזים, יציאות לא סדירות, נשירת שיער וכו'.

גם הליקובקטור וגם קנדידה:

כשמדובר על גם וגם, מאוד חשוב הדיוק באבחון. אם מאבחנים רק אחד מהם, הטיפול לא מביא את התוצאות המבוקשות ולפעמים חוזרים על אותו הטיפול עם התקווה שהפעם זה יעזור יותר. אצל רובם זה התחיל עם הליקובקטור בגלל הטיפול המשולש האנטיביוטי התפתחה גם קנדידה. בנוסף לזה, גם ההליקובקטור לא תמיד עבר. וככה מגיעים אליי.


מה עומד מאחורי שילוב של השניים?

מזון ושתיה תעשייתיים מבוססת על חומרים לא מתאימים, הופכים את ההיגיינה הפנימית של הגוף ובמיוחד של מערכת העיכול למצב דומה למערכת ביוב שמושכת אליו פטריות, חרקים, עובש וכל טוב. גם ההליקובקטור והקנדידה צריכים תנאים כדי להתקיים, וביוב הוא בדיוק התנאים שמאפשרים להם את זה. ברגע שאחד מהם נכנס למערכת, הוא מחליש אותה ומאפשר לשני להיכנס גם כן – וזו כבר חגיגה גדולה. ראיתי גם מצבים שבהם גם תולעים הצטרפו לחגיגה הגדולה הזו. זה מדהים כמה מאמץ וכסף משקיעים בהגיינה החיצונית ובמראה החיצוני וכמה מזניחים את ההגיינה הפנימית. מה שלא רואים לא כואב – עד שזה כן כואב, אפילו כואב מאוד ואז אין מנוס מלטפל.

איך נראים המעיים שלך??

אם הייתם יכולים להסתכל בתוך הבטן שלכם, מה הייתם רואים? מעיים ורודים, נקיים שמתפקדים בצורה אופטימלית או פסולת רקובה שדבוקה בקפלים, בועות תוססות, פטריות, מעיים מודלקים ועייפים שלא מתפקדים כמו שצריך? מיותר להגיד שמעיים מזוהמים גם מזהמים את הדם ויחד עם זה את כל הגוף. החצ'קון שכל כך מפריע ושכל כך משתדלים להסיר אותו, הוא סך הכל תוצאה ישירה של אותו הזיהום במעיים שכל כך מעדיפים להתעלם ממנו.


מה הפתרון?

הפתרון הוא קודם כל לרצות פתרון אמיתי. זה מתחיל עם אבחון מדוייק שבוחן לא רק את התוצאה הסופית, אלא את כל הסיבות שהובילו לשם, כמו: הרגלי אכילה, הרגלי שתיה, הרגלי שינה, נטילת תרופות שלא לצורך, מצב רגשי ועוד. כמובן שצריך להתאים פורמולות צמחיות מתאימות שמטפלות גם בהליקובקטור וגם בקנדידה, ניקוי יסודי של כל פינות המעיים ושיקום של הפלורה התקינה שבלעדיה תפקוד תקין בלתי אפשרי. בקיצור, צריך גישה הוליסטית שמתייחסת גם באבחון וגם בטיפול לכל הרבדים, בלי לעגל פינות תתחילו את תהליך הניקוי כמה שיותר מהר ואל תשמרו את הפולשים בבטן, הם לא יצאו לבד ועלולים רק להתרבות
ולגרום ליותר נזק ללא טיפול מתאים. האבחון והטיפול אצלנו שינה להרבה אנשים את החיים.

 הגיע תורכם.

 תיצרו קשר

 באהבה דניאלה שפי

צרו קשר בכל שאלה

אולי יעניין אותכם..

קצת עלי

נגן וידאו

בדיקת קנדידה ביתית - פיענוח במעבדה

אתם מבצעים את הבדיקה בנוחיות ביתכם, השליח מגיע לאסוף למעבדה והתשובה אצלכם תוך שבועיים.

Call Now Button
×
דילוג לתוכן