04-8623901

חייגו לקביעת תור והתייעצות

053-4972440

שלחו לנו וואטסאפ

מייל

1818marpea@gmail.com

בס"ד 

דניאלה שפי נטורופתית - מומחית לרפואה טבעית וקנדידה

בדיקה עם מכשיר "ביקום" – אירדיולוגיה - צמחי מרפא - ריפוי בתזונה – סי.בי.טי. - הומיאופתיה

דניאלה שפי - נטורופתית - מרפאה טבעית
סוד הריפוי זה ידיעת הגורם ותיקונו

למה אני עדיין לא בהריון?? – חלק 1

הסיבה והפתרון שאת מחפשת

· מסלול הייסורים שלך

· בעיות פוריות לא מוסברות

· כל אישה היא אמא. גם את

· הפתרון לבעיות הפוריות שלך

· "מה אני עושה עכשיו?? אני בהריון"

המאמר הזה הוא בשבילך, האמא שליבה נקרע כמו הלב של כל אמא שמנותקת מהילד שלה ומתגעגעת אליו כל יום יותר ויותר. אני מכירה את הדמעות שלך ואת הכאב שמלווה אותך, זה נראה כמו גזירה משמים, אבל זו לא! גם בשמים רוצים מאוד שתהיי אמא.

מסלול הייסורים שלך:

כל בעיה רפואית היא מאתגרת אבל בעיות פוריות גורמות לעוגמת נפש גדולה במיוחד. כל אישה שעוברת את זה מכירה את המסלול: בדיקות, תקוות, שוב בדיקות, עוד וועדות, אכזבות, דמעות, עוד בדיקות, זריקות, הורמונים, מתח, שינויים במצב הרוח, עליה במשקל, לחצים, מריבות, בעיות בשלום בית ובסוף הפריות. הרבה פעמים זה מצליח אבל הרבה פעמים לא.

בעיות פוריות לא מוסברות: יש מקרים שיש סיבה רפואית ממש לבעיות פוריות והן צריכות טיפול קונבנציונלי לכל דבר. ןיש גם נשים שעברו את כל הבדיקות האפשריות ולא התגלו ממצאים. הכל נראה תקין, הכל מתפקד כמו שצריך ובכל זאת אין הריון. שנה אחרי שנה עוברת וחדר הילדים עדיין ריק והחיפוש אחר פתרון ממשיך.

כל אישה היא אמא! גם את:

כל אישה היא אמא. זה טבוע בטבע שלה. להיות אמא בלי תינוק זה הכי לא טבעי שיש. אז למה בכל זאת יש כל כך הרבה בעיות פוריות לא מוסברות? התשובה היא פשוטה מאד. כי אנחנו חיים הרבה פעמים נגד הטבע שלנו בלי לשים לב.

חשוב לדעת: לאורח חיים "לא טבעי" יש תוצאות קשות שלא ניתן לגלות באמצעות בדיקות רגילות.

כל פרט ופרט באורח החיים שלנו תומך באיזון הטבעי של הגוף שלנו או הורס אותו. את הגוף אי אפשר לרמות. הוא תמיד עונה בכנות. לפי הבדיקות של קופות החולים, גוף האישה יכול להראות תקין לחלוטין ובכל זאת להיות מוצף בכימקלים, חומצות, הורמונים הרסניים שנובעים מלחץ, רגישויות, טראומות, חוסרים, כיווצים פנימיים, הידבקויות וכו'. כל אלה יכולים להיות הסיבה הנסתרת שלא נראית בבדיקות הדם לבעיות בפוריות האישה.

הפתרון לבעיות הפוריות שלך: להיכנס להריון זה תהליך מאוד טבעי, אדרבא, מערכת הרביה של האישה היא מערכת מרכזית מאוד ודומיננטית בגוף. הגוף שלך ערוך ומיועד להיכנס להריון, בתנאי שאת יודעת

לשמור על עצמך ולא פועלת נגד הטבע שלו. הטיפול הנכון הוא לגלות מה באורח החיים שלך גורם להפרעה ולחוסר האיזון הטבעי

של הגוף שלך, לתקן ולהחזיר אותו למצב האידיאלי שלו. זאת העבודה והמטרה של טיפול נטורופתי מקצועי ומדויק.

זו בדיוק השיטה שלי.

"מה אני עושה עכשיו?? אני בהריון": את המשפט הזה שמעתי המון פעמים ממטופלות באמצע הטיפול שעברו אצלי. חוץ מלשמוח ולאחל מזל טוב לא עשיתי מזה עניין. "דניאלה אני סוף סוף בהריון"!. את המשפט הזה שמעתי גם הרבה פעמים אחרי הטיפול,

וגם ממנו לא ממש התרגשתי. למען האמת זה נראה לי מאוד טבעי שאחרי טיפול כזה הן תהיינה בהריון. איך לא?

כשמורידים מהגוף ומהנפש את מה שמזיק להם, וכשהם מקבלים את מה שהם באמת צריכים, אז גם התגובה שלהם חיובית.

אחרי מאות תינוקות שנולדו בזכות הטיפול, הפנמתי שמדובר פה על שיטה שעליתי עליה בלי לשים לב. למען האמת, השיטה שלי כל כך משפרת את הפוריות, שהיום אני מעדכנת את המטופלות מראש, שיקחו בחשבון שאולי יימצאו את עצמן בהריון באמצע הטיפול.

עם השנים פיתחתי והתאמתי את השיטה שלי במיוחד לנשים עם בעיות פוריות מסיבה לא מוסברת.

יש נשים שכבר חזרו אליי בפעם השנייה במטרה להביא לעולם עוד אח או אחות קטנים

לילד הראשון שנולד כבר בזכות השיטה שלי.

ככה יש לי מטופלות שנכנסו כבר פעמיים להריון תוך כדי הטיפול אצלי וילדו ילדים מקסימים. תופתעי לשמוע אבל גם נשים מעל גיל 40 הצליחו להיכנס להריון בזכות השיטה.

בחלק 2 בנושא פוריות אני ארחיב יותר על יסודות השיטה שלי. באיזה כלים אני משתמשת, למי היא מתאימה ומתי כדאי לעבור את התהליך. אני אצרף גם סיפורים אותנטיים של נשים שמשתפות מול המצלמה את התהליך המדהים שעברו מהניסיון האישי שלהן.

אז, יש למה לצפות…

בקשה אישית ממני אלייך:

אם את מכירה בסביבה הקרובה שלך מישהי שחשוב לה לדעת שקיימת טיפול טבעי לבעיות פוריות, אני אשמח אם תשתפי איתה את הכתבה. מעומק ליבי אני מקווה שזה יגיע לכמה שיותר נשים שבאמת זקוקות לזה ועדיין מצפות לחבק את התינוק שלהן, והפעם עם דמעות של אושר.

אולי השיטה שלי היא השיטה הנכונה עבורן.

באהבה, דניאלה שפי

צרו קשר בכל שאלה

אולי יעניין אותכם..

קצת עלי

נגן וידאו

בדיקת קנדידה ביתית - פיענוח במעבדה

אתם מבצעים את הבדיקה בנוחיות ביתכם, השליח מגיע לאסוף למעבדה והתשובה אצלכם תוך שבועיים.

Call Now Button
×
דילוג לתוכן