04-8623901

חייגו לקביעת תור והתייעצות

053-4972440

שלחו לנו וואטסאפ

מייל

1818marpea@gmail.com

בס"ד 

דניאלה שפי נטורופתית - מומחית לרפואה טבעית וקנדידה

בדיקה עם מכשיר "ביקום" – אירדיולוגיה - צמחי מרפא - ריפוי בתזונה – סי.בי.טי. - הומיאופתיה

דניאלה שפי - נטורופתית - מרפאה טבעית
סוד הריפוי זה ידיעת הגורם ותיקונו

למה יש לי קנדידה??

סיבות לקנדידה

הרבה אנשים מפחדים ממחלות.  נדמה להם שכל אחד יכול לחלות בכל מחלה באופן שרירותי לגמרי. זה כמובן לא נכון כי בכל דבר בבריאה יש חוקים וסדר. שום דבר לא קורה במקרה. גם לא מחלות. כל מחלה, כל זיהום, כל חיידק ווירוס צריך תנאים מדויקים ומתאימים להתפתח ולהזיק. גם פטריית הקנדידה צריכה תנאים להתרבות ולשבש את הבריאות.

אתם מארחים אידיאלים?

מהם התנאים שהקנדידה מחפשת?

בראש הרשימה נמצאת כמובן המערכת חיסונית המוחלשת והעמוסה. אבל מה מחליש אותה ומעמיס אלאה ומאפשר לקנדידה להתנחל??

סטרס, ומתח מתמשך, טראומות, חרדות, לחץ

 קרינה, וירוסים וחיידקים בגוף

ריבוי חיסונים עם מתכות כבדות

 חוסר שינה, אלכוהול, שמים, עישון וכולי

פלורת המעיים (חיידקים חיוניים להגנה ועיקול) מוחלשת בגלל אנטיביוטיקה הסטרואידים כימיה במים, כימיה באוכל, כימיה בסביבה, באוויר, תזונה לא בריאה, ג'אנק פוד, צריכה מופרזת של סוכר ופחמימות פשוטים, חומרי טעם וריח, חומרים משמרים, צבעי מאכל, שתייה מתוקה, שתיה כימית, זירו דיאט הרבה מידי אלכוהול כמו בירה וודקה יין וכולי, לקיחת הורמונים כמו גלולות, כימותרפיה, תרופות על בסיס קבוע, תרופות כמו אנטיביוטיקה וסטרואידים

את מי להאשים?

למרבה הצער, מסרנו את השליטה על הבריאות שלנו ושל ילדינו לידיים של אנשי עסקים ותעשיות  שמחליטים עבורנו מה לרצות ומה להכניס לפה שלנו.

השיווק התעשייתי לימד אותנו להאמין לשמוח ולבלוע בלי לשאול הרבה מדי שאלות. אם זה על המדף זה מוכרח להיות בסדר, לא?

התוצאה עצובה: רובינו מייצרים את התנאים להתפתחות של טפילים במו ידינו. חוסר מודעות ושאננות הם הגורמים העיקריים להתפרצות של הקנדידה והמחלות האחרות בכל העולם.

מה עושים?

 כל טיפול מתחיל עם אבחון. אל תוותרו על בדיקה יסודית כי לא מומלץ לסמוך אך ורק על הסימפטומים. יש סימפטומים שדומים גם לקנדידה, גם לפרזיטים, גם להליקובקטור, גם לרגישות למזון, גם לדלקתיות וכולי…. בפגישה אני בודקת את כל מערכות הגוף ואיברים עד שאני מוצאת את המערכת או את האיבר "החשוד". עם מכשיר ה"ביקום" אני בודקת מה הגורם להפרעות באותו האיבר. ברוב המקרים אני מגלה פרטים חשובים שבבדיקות קונבנציונליות לא ראו והמטופלים שלי מקבלים ממני הרבה אינפורמציה מפתיעה על עצמם. דרך אבחון בעין אני מגלה הרבה על האישיות של אותו הבן אדם. לפעמים זה גורם לדמעות. לפעמים זה גורם לחיוך.  טראומות, חרדות, סטרס, מתח, מצוקה, פרפקציוניזם, חוסר הערכה עצמית, חוסר ביטחון וכולי,  הם הרבה פעמים השורש לבעיות כרוניות בגוף. חשוב מאוד להתייחס ולפתור גם את הבעיה הרגשית.

כמובן שאני גם חוקרת את כל הרגלי חיים כולל אכילה, שתייה, שינה, מקום עבודה , פעילות גופנית וכולי….

תוצאות הטיפול

רק אחרי אסיפת כל הנתונים אני רואה מה הגורם להפרעות ומה הטיפול הכי מתאים.

התוצאות:

מערכת עיכול בריאה בלי נפיחות וגזים וכאבי בטן, עליה באנרגיה ובכוח, מצב הרוח משתפר, המשקל יורד, כוח גברא מתחזק, נשים נפטרות מדלקות כרוניות בנרתיק, העור יותר נקי ומבריק, הפוריות עולה והרבה פעמים יש בשורות טובות אחרי הטיפול, כאב ראש נעלם כלא היה, דלקות עקשניות בדרכי השתן מתרפאות גירודים מפסיקים וכולי.

בקיצור: מתחילים להבריא ולחזור למערכת חיסונית בריאה וחזקה. אני לא קוסמת ועם זאת אני עושה את הכי טוב שאני יכולה עם ידע שמבוסס על ניסיון של 34 שנים.

עדיין מחפשים תשובות ורוצים לדעת מה קורה אתכם באמת ומה הפתרון?

 תיצרו קשר!!!!!!

 נשמח לעזור גם לכם.

 באהבה

 דניאלה שפי

 מרפאה טבעית

מוזמנים לקרוא גם: סיבות לקנדידה

קנדידה - צמחי מרפא ותוספי תזונה

צרו קשר בכל שאלה

אולי יעניין אותכם..

קצת עלי

נגן וידאו

בדיקת קנדידה ביתית - פיענוח במעבדה

אתם מבצעים את הבדיקה בנוחיות ביתכם, השליח מגיע לאסוף למעבדה והתשובה אצלכם תוך שבועיים.

Call Now Button
×
דילוג לתוכן