04-8623901

חייגו לקביעת תור והתייעצות

053-4972440

שלחו לנו וואטסאפ

מייל

1818marpea@gmail.com

בס"ד 

דניאלה שפי נטורופתית - מומחית לרפואה טבעית וקנדידה

בדיקה עם מכשיר "ביקום" – אירדיולוגיה - צמחי מרפא - ריפוי בתזונה – סי.בי.טי. - הומיאופתיה

דניאלה שפי - נטורופתית - מרפאה טבעית
סוד הריפוי זה ידיעת הגורם ותיקונו

מכשיר הביקום – איך ומה מאבחנים? חלק 1

אני לא יכולה לתאר לעצמי את העבודה שלי בלי מכשיר הביקום. בהתחלה לא הבנתי מה הוא רוצה ממני. אלקטרודות, תדרים אלקטרומגנטים, ערוצי אנרגיה, תוכנות, אול אינברטד….(ai) מה זה הדבר הזה??

הלימוד היה אינטנסיבי וארוך כי יש בו אינספור אפשרויות. מה שפעם היה נראה בלתי אפשרי, הנה בדור שלנו זה הפך להיות אפשרי. למדנו מושגים לא מוכרים ותפיסה רפואית חדשה ומהפכנית, ובתור חלוצים בתחום הזה בארץ זה לא היה  פשוט. בסוף התאהבתי במכשיר. הוא לא רק הבטיח הוא גם קיים.

במשך 30 שנים הצלחתי לגלות גורמים שונים ומשונים לתסמינים מטרידים שברפואה הקונבנציונלית לא הצליחו לגלות. כולל את מחלת הסרטן שהתפתחה אצל כמה ממטופלי ללא ידיעתם. הם התמודדו עם תסמינים מטרידים ולא ידעו מה הגורם כי בבדיקות הרפואיות הכל יצא תקין. MRI אישר אצל כולם את החשד ורובם ניצלו בזכות זיהוי מוקדם. הביקום הפך להיות ברכה גדולה במרפאה שלנו.

מה זה ביקום?

חשוב לי לציין שהביקום הוא פיתוח גאוני של פיזיקאים, מדענים ורופאים קונבנציונליים בגרמניה. זאת אומרת שיעילות האמינות המכשיר מוכחים מדעית. ביקום (BICOM) זה קיצור של ‚BIO-COMMUNICATION תקשורת בין מערכתית בגוף שהיא בעצם תהליך ביו פיזיקלי.

בגוף שלנו קורים שני תהליכים:
תהליך הביו-פיזיקלי ותהליך ביו-כימי. את התהליך הביו-כימי אפשר לראות במעבדה תחת המיקרוסקופ. תהליך זה הוא בעצם תוצאה ישריה של התהליך הביו-פיזיקאלי. זאת בדיוק האינפורמציה שמפעילה את הגוף.

קל להבין שבגוף שלנו אין מקריות. המערכות והאיברים מתפקדים בדיוק לפי האינפורמציה שמפעילה אותם. כל עוד שהאינפורמציה נכונה גם התוצאה בגוף היא נכונה. אם האינפורמציה לא מדויקת מתחיל שיבוש שיכול להוביל להפרעה ממשית. האינפורמציה הזאת עוברת בגוף שלנו בצורה של תדרים אלקטרומגנטים. למה זה דומה? לתדר של רדיו. כל עוד שהתדר מדויק והערוץ מכוון נכון שומעים ברור. ברגע שמשתלט תדר זר. מתחילים הפרעות ושיבושים.

מה בודקים?

בגוף שלנו יש ערוצי אנרגיה שמספקים לאיברים ולמערכות חיות ואינפורמציה. כל ערוץ קשור לאיבר או מערכת שונה. כשאנחנו בודקים את הערוצים עם הביקום אנחנו רואים במקום איזה איבר או מערכת לא מאוזן אנרגטית. לפי המדידות אנחנו מזהים איפה שורש הבעיה ואם מדובר בהתרחשות כרונית או אקוטית. לא מעט פעמים הבדיקה הצילה חיים פשוטו כמשמעו.


ברגע שמצאנו את המערכת הבעייתית אנחנו בודקים מה הגורם לחוסר האיזון : דלקת? רגישות? זיהום? פטריות? פרזיטים? גידולים? אבנים? מתכות כבדות? עצבים? או גם וגם?
זכרו: אין תסמין בלי גורם! תוצאות הבדיקה הרבה פעמים מפתיעות.  אפשר לבדוק גם יעילות או אי סבילות של תרופות ודרך זאת לעשות התאמות. גילינו כמה פעמים שמאחורי הקאות ובחילות הסתתרה אי סבילות לתרופות שהמטופלים לקחו באופן קבוע.

זה נשמע הזוי? לא ממש.
רפואת התדרים זה תחום מאד משוכלל בדור שלנו וכולל אין סוף אפשרויות. היום כל שלט הכי פשוט מבוסס על תדרים אלקטרו מגנטים. הכל הולך יותר ויותר לשליטה אלחוטית דרך אינפורמציה אלקטרו מגנטית. וזה כבר לא הזוי אלא מציאות.

 למי כדאי להיבדק עם מכשיר הביקום?

"עשו לי כבר כל כך הרבה בדיקות וכולם יצאו תקינות. הרופאים לא יודעים מה יש לי. זה לא יכול להיות שהכל בראש שלי כי אני באמת לא מרגיש טוב והספק גומר אותי.

הרבה מהמטופלים שלנו באים בגלל תסמינים טורדנים שאין להם שום הסבר ברפואה הקונבנציונלית.  הפך. כל הבדיקות השגרתיות יוצאות תקינות והמטופל נשאר עם סימן שאלה גדול.בקיצור: האבחון עם מכשיר הביקום חשוב לכל אחד שלא יודע מה עומד מאחורי התלונות שלו ומחפש עדיין תשובה והדרכה לטיפול נכון.

כמובן  שלא צריך לחכות לבעיות!!  מכשיר הביקום יודע לזהות בעיות לפני שהן קורות. הבעיה בד"כ מתחילה הרבה לפני הסימפטום הראשון. עוד לפני שמרגישים משהו יש שינויים בתהליך הביו-פיזיקאלי. למשל כאשר הערוץ האנרגטי של הלב מראה עומס אדיר וחוסר איזון חמור ואקוטי מבינים שיש סכנה להתקף לב בקרוב. אם מצב זה מלווה ב10-13 שעות עבודה ביום, מעט שינה והרבה לחץ ועצבים איודים מיד מה צריך לעשות על מנת למנוע ולהקטין את הסיכון.


המצב האידיאלי זה לתקן ישר בהתחלה שאנחנו עולים על מסלול שמוביל לבעיה רפואית. אבל אין בדיקה רפואית שמראה על כך כל עוד שעדיין אין שינויים  מממשים שאפשר לבדוק דרך בדיקות דם או דרך בדיקות פולשניות. עם הביקום אפשר לזהות את ההתחלה וזה נקרא רפואה מונעת. בסרטון למטה תוכלו לראות איך זה עובד. לכל אחד שחשוב לדעת על איזה מסלול בריאות הוא נמצא ומה עלול להתפתח בעתיד הבדיקה בביקום חיונית.

מעוניינים בבדיקה? צרו קשר

צרו קשר בכל שאלה

אולי יעניין אותכם..

קצת עלי

נגן וידאו

בדיקת קנדידה ביתית - פיענוח במעבדה

אתם מבצעים את הבדיקה בנוחיות ביתכם, השליח מגיע לאסוף למעבדה והתשובה אצלכם תוך שבועיים.

Call Now Button
×
דילוג לתוכן