04-8623901

חייגו לקביעת תור והתייעצות

053-4972440

שלחו לנו וואטסאפ

מייל

1818marpea@gmail.com

בס"ד 

דניאלה שפי נטורופתית - מומחית לרפואה טבעית וקנדידה

בדיקה עם מכשיר "ביקום" – אירדיולוגיה - צמחי מרפא - ריפוי בתזונה – סי.בי.טי. - הומיאופתיה

דניאלה שפי - נטורופתית - מרפאה טבעית
סוד הריפוי זה ידיעת הגורם ותיקונו

מתמודד עם סכרת? הנה הפתרון

סכרת –  "מתים" על מתוק

מי לא אוהב מתוק? כבר בגיל הכי קטן מלמדים אותנו שהטעם המתוק הוא לא רק מתוק לחיך אלא גם לנשמה. תעשיית המזון תפסה את הפטנט ו"ממתיקה" לנו את החיים דרך כמעט כל מזון או שתיה שיש היום בסופר. ולאו דווקא במזונות מתוקים אלא גם במקומות שלא חשבנו עליהם בכלל כמו נקניקיות, מרקים, לחמים, קטשופ, חרדל מיונז, רטבים, יוגורט, חטיפים, דגני בוקר. בקיצור: כל המזון המעובד והתעשייתי כולל הפורמולות לתינוקות מגיל 0 .

הפלא הוא לא המספר האסטרונומי של אנשים  סוכרתיים בכל העולם ,אלא איך עדיין לא כולם בעולם עם  סכרת?? כולם בסכנה עם מזון תעשייתי שמטרתו למכר, להשמין, ולאכול אותו בלי הגבלה וגם בלי הרבה מדיי מודעות. 

אחת מהבעיות המרכזיות של מחלת הסכרת היא שבהתחלה היא באה ללא כאבים. בתחילת המסלול, רוב האנשים מתעלמים מעליית הסוכר בדם וממשיכים עם הרגלי האכילה שלהם מבלי לחשוב אפילו על שינוי.

 בתחילת המסלול הרופא יגיד אולי "תשמע. הסוכר מתחיל קצת לעלות, כדאי לך לשמור קצת על תזונה". זה נשמע כמו המלצה כללית ובד"כ לא ממש מתייחסים אליה עד שהסוכר עלה משמעותית והאדם פתאום מוצא את עצמו במסלול של סכרת.

הרופא כבר לא ממליץ על שינוי של תזונה אלא נותן מרשם לכדורים להורדת הסוכר. גם בשלב הזה עדיין רוב הסוכרתיים לא מבינים על איזה מסלול מסוכן והרסני הם  נמצאים וממשכים עם אותו הרגלי אכילה עם חיוך רחב ובביטחון מלא שהכל בסדר כי הם מקבלים תרופה שמטפלת בבעיה שלהם.

 המשך המסלול ידוע מראש. הסוכר עולה ועולה ועולה ויחד עם זה מינון התרופות עולה ועולה ועולה ולא ניתן להתעלם יותר מבעיות בריאותיות כמו בעיות לב, הרס של הכליות, בעיות של זרימת דם ברגליים עד נמק, בעיות ראיה, שבץ, לח"ד גבוה, כוח גברא יורד , בעיות עיכול כו'. זה נקרא לעלות על מסלול של סכרת "בטוב טעם" . האם באמת העיקר שזה טעים? נכון זה טעים וזה עושה לנו טוב כל עוד שזה בפה אבל ברגע  שבלעת וכבר שכחת מהתענוג הנזק רק מתחיל. להיות סוכרתי ועדיין לחשוב ש "לי זה לא יקרה" זה דמיון ואשליה מסוכנת.

האם סכרת היא מחלה הפיכה?

אם אתה עדיין לא במסלול מתקדם מדיי ולא נעשה נזק בלתי הפיך בכלי הדם והנימים אז עדיין אפשר ברוב המקרים להגיע למצב בריא ומאוזן יותר – בתנאי שאתה מוכן לשחרר  ולותר על המאכלים האהובים שלך. הריפוי יתחיל אך ורק שאתה תעזוב את המסלול ההרסני שלך ותעלה על מסלול חדש, מסלול של בריאות והתחדשות שבנוי על הרגלי אכילה ואורח חיים נכונים, טובים ובריאים.

תזכור: גם עם התרופות הכי טובות אתה עדיין נמצא במסלול של הרס מתמשך והתחנה הסופית ידועה מראש. 

מחלת הסכרת יכולה להופיע על רקע של כל מיני סיבות . כדי לעלות על מסלול של

בריאות חשוב שנברר מה הרקע, כדי להתאים את הטיפול הנכון.

מה הם הגורמים לסכרת?

  • גנטיקה.
  • הרגלי אכילה לקויים.
  • עודף משקל.
  • טריגליצרידים גבוהים.
  • חוסר פעיולת גופנית.
  • טראומה.
  • סטרס ומתח.
  • התמכרויות
  • סמים.

יש פתרון? כן! 

טיפלתי בהרבה מקרים של סכרת ונוכחתי לדעת שהסוכר דיי מהר יורד אם נותנים לגוף את התזונה הנכונה שהוא באמת צריך על מנת לחיות, לבנות את עצמו מחדש ולהתרפאות . היו אצלי מקרים עם גלוקוז מעל 200 שבתוך 6 שבועות הצליחו להגיע מתחת 100 – מספר שכבר כמה שנים טובות הם לא ראו. השמחה גדולה עוד יותר שהרופא מתחיל להורד את המינונים של התרופות בהתאם.

הטיפול הטבעי לסוכר גבוה הוא התאמה אישית של תזונה, צמחי מרפא שידועים כמאזני סוכר בדם, פעילות גופנית וכמובן תמיכה רגשית בתהליכים של שינוי ופרידה מהמזיקים האהובים. 

אני לא רק מאבחנת עם מכשיר הביקום אלא גם נעזרת באבחון דרך העין וברור מעמיק של כל הרגלי החיים שלך וכמובן גם המצב הרגשי שלך עד שאני אוספת את כל הפרטים החשובים שמאפשרים לי בנייה של תוכנית מתאימה. מכשיר הביקום מראה לנו את כל תפקודי הגוף הביו-אנרגטים שלך, רגישויות למזון, דלקות סמויות, חיידקים ווירוסים רדומים, זיהומים פטרייתים ועוד. 

ההחלטה האיתנה לאכול בשביל לחיות מאפשרת את השינוי וזה יותר מומלץ מלהיהרג בשביל לאכול. אם אתה נמצא במסלול של סכרת אל תשלה את עצמך ואל תבזבז זמן יקר ובטח אל תחכה עד שזה יתחיל לכאוב ממש.

הנזק האמיתי קורה בשקט מתחת פני השטח ושאתה תתחיל להרגיש אותו זה יכול להיות כבר מאוחר מדיי. תתחיל מיד עם השינויים שבסופו של דבר יצילו לך את החיים וביחד עם זה גם את החיים של יקירך.

זה הרבה יותר קל ממה שאתה חושב והרבה יותר חשוב ממה שאתה מתאר  לעצמך. אחרי אבחון יסודי המטופלים שלי מקבלים ממני תוכנית אישית פשוטה  עם הדרכה מלאה  מה לאכול ומה ואיך לעשות .

 הניסיון מראה שזה אפשרי גם לאלה שבכו לי שבחיים הם לא יוותרו על הג'חנון, העוגות והבורקס והקולה שלהם. אני עובדת עם פורמולות צמחיות שלא רק עוזרות לאזן את הסוכר אלא גם מורידות את הדחף וההתמכרות למתוק ולפחמימות. 

 עם סוכר לא משחקים וגם לא סומכים על שיקרה נס. אם אתה סובל מסכרת  תרוץ ותעשה הכל ומיד לשנות את המצב לטובה!!! עדיין זה אפשרי. אני אשמח לעזור וללוות אותך במסלול החדש שלך .

תיצור קשר ונתחיל את מסלול הבריאות  שלך!!

 באהבה דניאלה שפי

צרו קשר בכל שאלה

אולי יעניין אותכם..

קצת עלי

נגן וידאו

בדיקת קנדידה ביתית - פיענוח במעבדה

אתם מבצעים את הבדיקה בנוחיות ביתכם, השליח מגיע לאסוף למעבדה והתשובה אצלכם תוך שבועיים.

Call Now Button
×
דילוג לתוכן