04-8623901

חייגו לקביעת תור והתייעצות

053-4972440

שלחו לנו וואטסאפ

מייל

1818marpea@gmail.com

בס"ד 

דניאלה שפי נטורופתית - מומחית לרפואה טבעית וקנדידה

בדיקה עם מכשיר "ביקום" – אירדיולוגיה - צמחי מרפא - ריפוי בתזונה – סי.בי.טי. - הומיאופתיה

דניאלה שפי - נטורופתית - מרפאה טבעית
סוד הריפוי זה ידיעת הגורם ותיקונו

סוגי קנדידה

איזה סוגי (זני) קנדידה קיימים?

יש מעל 500 זנים של קנדידה, רובם אינם מזיקים בכלל, מתוכם יש בערך 30 זנים פתוגניים שמעוררים בעיות רפואיות כמו בעיות עיכול, בעיות הורמונליות, בעיות עור, בעיות וגינליות, חוסר אנרגיה, השמנת יתר ועוד.
ברוב המקרים, המערכת החיסונית שלנו מסוגלת להתמודד עם כמות קטנה של קנדידה בתנאי שהגוף הגוף מאוזן ובריא ועם זאת – ברגע שהתנאים בגוף משתנים הקנדידה הפתוגנית מתחילה להתרבות ולעורר תסמינים שפוגעים באיכות החיים.
מה הם התנאים שהיא אוהבת? סוכר, סטרס, מתח, חרדות, תזונה לא בריאה, כימיה, תרופות כמו אנטיביוטיקה, סטרואידים, הורמונים, אלכוהול, סוכר, קמח, עישון, סמים וכו..
צמיחה מסיבית של פטריית קנדידה גורמת להפרעות וסימפטומים רבים ומציקים שברוב המקרים לא מקשרים עם זיהום פטרייתי. בדרך כלל עושים הרבה בדיקות והכל יוצא תקין.
כל עוד שלא בודקים הימצאות של קנדידה דרך בדיקת צואה במעבדה או דרך מכשיר ביקום לא מגלים אותה. להפך. נוטים להאמין שאולי "הכל בראש" כי כל הבדיקות יצאו תקינות.

Candida albicans
Candida dubliniensis
Candida lambica
Candida famata
Candida zeylanoides
Candida humicola
Trichosporon
Geotrichum
Malassezia
Torulopsis Candida glabrata
Candida guilliermondii
Candida kefyr
Candida krusei
Candida lipolytica
Candida intermedia
Candida catenulata 
Cryptococcus     
Saccharomyces 
Candida rhodotorula rubra
  Candida parapsilosis
Candida dattila
Candida tropicalis
Candida tenius
Candida pseudotropicalis
Candida stellatoidea
Candida lusitaniae
Candida rugosa
Candida brumptii
Candida inconspicua
Candida auris

יש 8 סוגי קנדידה נפוצים

  1. קנדידה אלביקאנס
  2. קנדידה דובליניאזיס
  3. קנדידה פארפסילוזיס
  4. קנדידה קרוסיי
  5. קנדידה גלברטה
  6. קנדידה טרופיקאליס
  7. קנדידה רודוטורולה רוברה
  8. קנדידה אוריס

1. קנדידה אלביקנס

זהו זן הקנדידה הנפוץ ביותר לפי סטטיסטיקה שנערכה במעבדה. המקומות הנפוצים של קנדידה אלביקאנס בגוף הם: לשון, וושט בגרון, מעיים, במפשעות, מתחת לחזה, בית השחי, נרתיק, רקטום, מפרקים (קנדידל ארטריטיס), ציפורניים, ישבן, איברי מין, אצל תינוקות תפרחת החיתולים.

2. קנדידה גלברטה

קנדידה גלברטה הוא הזן הכי עמיד ומצריך התייחסות מקצועית ומיומנות גדולה. המקומות הנפוצים של קנדידה גלברטה בגוף הם: דרכי השתן  (שלפוחית עד לכליות), בנרתיק, בלשון, מעיים, בציפורניים.
עקב העמידות של קנדידה גלברטה, ישנה חשיבות מיוחדת  להגדרת הזן הזה. רוב הרופאים לא יודעים  שהיא עמידה לאנטיביוטיקה וגם לפלוקונזול ולפלוקנול. הטיפולים אצל גניקולוגים עלולים להיכשל בגלל חוסר הגדרת וידיעת הזן.

3. קנדידה פרפסילוזיס

קנדידה פארפסילוזיס הוא עוד זן של קנדידה פתולוגית (מעוררת תסמינים) שעלול לפלוש למערכת העיכול. המקומות הנפוצים של קנדידה פארפסילוזיס בגוף הם: בעור, בפה, באיברי המין, במעיים, בציפורניים, במקרים קשים מאוד חדירה לדם, לב, מוח ואיברים אחרים בגוף.

טיפול טבעי נכון בקנדידה כולל ראשית, ברור האם יש או אם אין זיהום פטרייתי, ידיעת המיקום של הפטריה, ידיעת הרמה של הזיהום  (חלש בינוני או מסיבי). בדיקת כללית של תפקודי הגוף, בדיקת הרגלי החיים, שינויי מצב רוח וכו'.  בניית טיפול המותאם בדיוק למצב האינדיבידואלי של כל מקרה ולא רק טיפול סימפטומטי לקנדידה.

4. קנדידה קרוסיי

קנדידה קרוסיי (krusei) הוא זן של קנדידה פתולוגית (מעוררת תסמינים) שעלול לפלוש למערכת העיכול או למקומות אחרים בגוף. האיברים הנפוצים להימצאות של קנדידה קרוסיי בגוף הם: בדרכי השתן, מערכת עיכול, מפרקים ובנרתיק.

5. קנדידה אוריס

בשנים האחרונות התגלה זן חדש של קנדידה, קנדידה אוריס. מדובר בפטריה מאוד אלימה, הנפוצה בעיקר בבתי חולים. ברגע שהיא במערכת הדם היא מתפשטת בכל הגוף וגורמת לתסמינים מציקים ביותר. טיפול בקנדידה אוריס לא שייך לרפואה טבעית אלא לרפואה הקונבנציונאלית בלבד!!

הטיפול הטבעי בקנדידה

לפני שמתחילים טיפול טבעי בקנדידה בודקים אם באמת מדובר בקנדידה, איזה זן, באיזה רמה ובאיזה מקום בגוף. כמובן שיש גם טיפול סימפטומטי לקנדידה בלבד,  ועם זאת לפי הניסיון שלי, טיפול הוליסטי מותאם אישית, שכולל התייחסות לכל מערכות הגוף הלא מאוזנות, למצב רגשי, בדיקת הרגלי חיים,  רגישויות וכמובן התאמת הפורמולות הצמחיות  בצורה מדויקת עושים את כל ההבדל בהצלחת הטיפול.

מוזמנים לקרוא: קנדידה – טיפול טבעי

אם גם אתם עדיין מתמודדים עם זיהום פטרייתי בגוף תיצרו קשר
אני מאחלת לכולנו בריאות נכונה ושמחת חיים
באהבה דניאלה שפי

קנדידה - צמחי מרפא ותוספי תזונה

צרו קשר בכל שאלה

אולי יעניין אותכם..

קצת עלי

נגן וידאו

בדיקת קנדידה ביתית - פיענוח במעבדה

אתם מבצעים את הבדיקה בנוחיות ביתכם, השליח מגיע לאסוף למעבדה והתשובה אצלכם תוך שבועיים.

Call Now Button
×
דילוג לתוכן