04-8623901

חייגו לקביעת תור והתייעצות

053-4972440

שלחו לנו וואטסאפ

מייל

1818marpea@gmail.com

בס"ד 

דניאלה שפי נטורופתית - מומחית לרפואה טבעית וקנדידה

בדיקה עם מכשיר "ביקום" – אירדיולוגיה - צמחי מרפא - ריפוי בתזונה – סי.בי.טי. - הומיאופתיה

דניאלה שפי - נטורופתית - מרפאה טבעית
סוד הריפוי זה ידיעת הגורם ותיקונו

עייפות, חסר אנרגיה וחסר כוח – סיפור חיי

"אני קם בבוקר עייף וגמור ושואל את עצמי: איך אני אחזיק מעמד היום? 

המצב רוח לא הכי טוב והמחשבה על מה שמחכה לי היום גורמת לי לרצות לחזור מייד למיטה.

אין לי כוח בשביל כל המטלות האלו אבל גם אין לי ברירה. אני אוסף את עצמי ומתחיל את היום כאילו כבר סיימתי אותו: תשוש, עייף ומת לישון. אחרי כמה כוסות קפה המצב מתחיל להשתפר אבל תמיד יבואו נפילות האנרגיה שאני מתמודד איתן עם עוד יותר קפה או משהו מתוק כמו חטיף או עוגיות שנותנות לי להחזיק מעמד. לא כיף לחיות ככה"

חולשה, תשישות, עייפות, חסר אנרגיה, אבדן חשק מיני, מצב רוח ירוד, בעיות ריכוז בעבודה, ירידה ביכולת לעמוד בקצב מול הדרישות היום יומיות, חסר שקט ועצבנות מול האתגרים ורצון חזק לברוח ולהיעלם, כל אלו ועוד הם סימנים קלאסיים של עייפות כרונית.

למה אני כל הזמן עייף?

אחרי שמבינים שהמצב הזה הוא לא רגיל וגם לא עובר מעצמו מתחילים עם בדיקות דם עם התקווה למצוא את הסיבה. אבל בדרך כלל בדיקות הדם חוזרות תקינות וסביר להניח שהרופא ימליץ לך לחשוב לכיוון דיכאון ולחפש טיפול בהתאם. 
נכון, כבר מזמן לא הרגשת חיות ושמחת חיים אמיתית אבל זה עדיין לא אומר שאתה בדיכאון.
מה עושים עכשיו?

הסיבות הנפוצות לעייפות וחסר אנרגיה:

 • רגישות למזון
 • תזונה לקויה
 • חסר בויטמינים ומינרלים
 • אנמיה
 • בעיות שינה
 • דאגות מטרידות
 • עומס , לחץ ומתח מתמשך
 • מחלת הנשיקה סמויה
 • בלוטת התריס לא מאוזנת
 • וירוס סמוי
 • זיהומים כמו קנדידה ועוד

אז איך חוזרים לחיות, לשמחת חיים ולכוח?

כמובן שלמצב הזה אין טיפול סימפטומטי. את המטופלים העייפים שלי אני קודם כל בודקת ביסודיות כדאי להבין ולגלות איך הגיעו למצב הזה ומהם הגורמים שעדיין מעייפים וגומרים אותם.

עם מכשיר ה"ביקום" הגאוני ואהוב שלי אני רואה את המצב הביו-אנרגטי של כל מערכות ואברי הגוף. לפעמים אני מגלה חולשה וירידה בבלוטת האדרנל, לפעמים אני רואה עומס אדיר על הכבד או המצאות של וירוסים או אפילו מערכת עצבים מוחלשת עקב מצב משפחתי קשה מאד. היו גם מקרים שגיליתי גידולים שבדיקות מכוונות לאחר מכן אישרו את הממצאים.
בדיקה דרך גלגל העין (אירידיולוגיה ) משלימה לי את התמונה, המצב הרגשי מתגלה לפני ובזמן קצר עם שאלות
מכוונות וממוקדות מתברר לעיתים קרובות שהמטופלים שלי נמצאים במצוקה גדולה זמן רב סגורים בתוך עצמם
בחסר אונים ובייאוש.

כמובן שאני בודקת גם את כל הרגלי החיים כמו תזונה, שתייה, תנועה, שינה, עבודה, היסטוריה רפואית, ואוספת פרט אחר פרט עד שמתבררת לי התמונה השלמה. ברגע שהושלמה עבודת הבילוש שלי אני בונה את הטיפול
שכולל תיקון והסרת הגורמים דרך תמיכה רגשית, שינוי בתזונה, פורמולות צמחיות מחזקות ובונות, הומאופתיה, המלצה והדרכה לפעילות גופנית מתאימה למצב העכשווי והפנייה לבדיקות מכוונות יותר וטיפולי עזר נוספים במידת הצורך.

בקיצור: שלושים שנות ניסיון מעשי וארגז כלים רחב מאפשרים לי לקרוא ולהבין את המטופלים שלי מהצד הפנימי והאמיתי ביותר ולאפשר להם לחזור לעצמם ולעלות על המסלול המתאים והנכון ביותר עבורם.
התוצאות: בדרך כלל החיות והכוח חוזרים ויחד עם זה החשק המיני ושמחת החיים, המטופלים שלי קמים בבוקר בקלות אחרי שינה טובה יותר, התפקוד בעבודה משתפר מאד והרבה פעמים הם עוברים תהליך וטרנספורמציה רגשית עם שינוי פנימי שגורם לשינויים משמעותיים בחייהם.

חשוב לי לציין שאני רק מדריכה תומכת ומייעצת ואת רוב העבודה אתם תעשו. ועוד יותר חשוב לי לציין שדווקא העבודה היא זו שתביא אתכם לריפוי האמתי וליעד.

בלי העבודה העצמית לא יהיה שינוי משמעותי.

תיצרו קשר ונתחיל

באהבה דניאלה שפי

צרו קשר בכל שאלה

אולי יעניין אותכם..

קצת עלי

נגן וידאו

בדיקת קנדידה ביתית - פיענוח במעבדה

אתם מבצעים את הבדיקה בנוחיות ביתכם, השליח מגיע לאסוף למעבדה והתשובה אצלכם תוך שבועיים.

Call Now Button
×
דילוג לתוכן