04-8623901

חייגו לקביעת תור והתייעצות

053-4972440

שלחו לנו וואטסאפ

מייל

1818marpea@gmail.com

בס"ד 

דניאלה שפי נטורופתית - מומחית לרפואה טבעית וקנדידה

בדיקה עם מכשיר "ביקום" – אירדיולוגיה - צמחי מרפא - ריפוי בתזונה – סי.בי.טי. - הומיאופתיה

דניאלה שפי - נטורופתית - מרפאה טבעית
סוד הריפוי זה ידיעת הגורם ותיקונו

עשרות אלפי בדיקות לקנדידה במעבדה לפני ואחרי הטיפול – מאגר ענק של ידע שלא כתוב בספרים

  • מה דחף אותי לפתוח מעבדה פרטית לקנדידה
  • להיות בעלת מעבדה פרטית לקנדידה – יתרון עצום!
  • המסקנות המהפכניות שגילינו באמצעות המעבדה
  • פיתוח ובניית הפורמולות בליווי תוצאות המעבדה – אין יותר מדויק מזה

מה דחף אותי לפתוח מעבדה פרטית לקנדידה:

לפני כ-30 שנה הגעתי מגרמניה לישראל והכנסתי את נושא האבחון והטיפול בקנדידה. עד אז, כמעט אף אחד לא ידע בישראל על קיומה של הקנדידה – לא ברפואה הקונבנציונאלית ולא ברפואה הטבעית.

כאשר שלחתי את המטופלים שחשבתי שיש להם זיהום פטרייתי להיבדק אצל הרופאים, כולם חזרו אליי עם אותה התשובה – לא קיימת פטרייה בשם קנדידה ולא קיימת בדיקה לקנדידה.

הבנתי שהנושא של ריבוי פטריית שמר בגוף והשלכותיו שייכים יותר לתחום הרפואה הטבעית. זיהיתי את המחסור הגדול והצורך הממשי באבחון ובטיפול אמיתי ואפקטיבי. מטבעי אני מאוד יסודית ולכן חיפשתי דרך לאפשר לי ומטופלי אבחון מדויק ומקצועי. לאחר חיפושים רבים לפתרונות שנכשלו, החלטתי לבסוף לפתוח מעבדה פרטית עם שותף נוסף.

אני אחסוך לכם את כל הבירוקרטיה והקשיים שנאלצנו להתגבר עליהם בכדי לקבל אישורים והכרה מול גורמים ממשלתיים במעבדה, אך לבסוף הצלחנו לעשות את הבלתי אפשרי ופתחנו מעבדה בבעלות פרטית בבית החולים הפרטי בצפון "אלישע" שבחיפה. המנהל המקצועי של המעבדה היה ד"ר אלי לפלר בעל תואר שלישי במיקרוביולוגיה ומומחיות של 30 שנה בנושא הקנדידה.

המעבדה הייתה בבעלותנו מעל ל-20 שנים, באישור של משרד הבריאות ונסגרה בסוף 2018 עקב שינויים בהנהלת בית החולים.

לקוחותינו היו אנשים פרטיים מכל הארץ שפנו למעבדה שלנו, אך גם מטפלים נטורופתיים ורופאים קונבנציונאליים שהשתמשו בשירותינו. השירותים שסיפקנו במעבדה הם בדיקות קנדידה בצואה, בשתן ומשטחים כגון אוזן, לשון, גרון, אף, פה, עור, ריאות ונרתיק.

להיות בעלת מעבדה פרטית לקנדידה – יתרון עצום!

במעבדה הפרטית שהייתה לנו לזיהום פטרייתי נבדקו עשרות אלפי מטופלים לפני ואחרי הטיפול שקיבלו ממני. הבדיקות במעבדה אפשרו לי להגיע למסקנות חשובות וחדשניות ולהכיר וללמוד את נושא הקנדידה מכל הכיוונים. הידע שרכשתי עם השנים הוא בזכות היותי בעלת מעבדה ומרפאה.

השילוב המנצח והייחודי בין המעבדה והקליניקה שלי הקנו לי יתרון עצום – בהתאם לתוצאות המעבדה יכולתי לראות איך הטיפול שבניתי עובד ומשפיע.

בזכות הבדיקות, פיתחתי פורמולות יותר ויותר מדויקות ואפקטיביות עד שראיתי שגם התוצאות במעבדה הראו שהפורמולות באמת עובדות.

המסקנות המהפכניות שגילינו באמצעות המעבדה:  

לא לכולם יש קנדידה!!!

# יש סקולה (אסקולה) ברפואה הקונבנציונאלית הטוענת שלכולם יש קנדידה ושקנדידה היא חלק טבעי מפלורת המעיים – זה בפירוש לא נכון.

מומחים בין לאומיים טוענים שזיהום פטרייתי לא שייך למעיים בריאים ותוצאות הבדיקות במעבדה שלי הוכיחו ואישרו זאת.

#לפי סטטיסטיקה שערכנו במעבדה שלנו והתפרסמה באחד מהכנסים המיקולוגיים הבין לאומיים ברודוס לפני כמה שנים, 46% מהנבדקים שהיה להם חשד לזיהום פטרייתי קיבלו תוצאה שלילית בבדיקה – משמע נמצאו נקיים מקנדידה.

עכשיו זו עובדה מוכחת – לא כל מה שנראה כמו קנדידה זה באמת קנדידה.

אני גאה לציין שהסטטיסטיקות שלנו שמציגות בדיקות של מטופלים לפני ואחרי הטיפול ביחד עם סימפטומים להשוואה, הן הסטטיסטיקות היחידות שנערכו אי פעם בכל העולם! בזכות הסטטיסטיקות הגעתי להבנות כל כך עמוקות בקשר לאבחון וטיפול בקנדידה ששום תיאוריה מהספרות בעולם לא הייתה מאפשרת להגיע אליהן.

ילדים שלעולם לא קיבלו אנטיביוטיקה או תרופות כימיות אחרות, בדרך כלל הבדיקה שלהם יוצאת תקינה ואין אפילו מושבה אחת של פיטריות. זאת לעומת ילדים שקיבלו בחייהם אנטיביוטיקה לטיפול בדלקות גרון, דלקות אוזניים וכדומה, אשר תוצאת בדיקתם היא הימצאות גבוהה של פטריות שמר – קנדידה.

#בעיית הקנדידה הרבה יותר נפוצה ממה שידוע וממה שמפרסמים. הבעייתיות היא, שבבדיקה שגרתית שמבוצעת ע"י רופאים לא מחפשים ולא מגלים את הימצאות הקנדידה. מרבית המטופלים מגיעים אליי עם בדיקות תקינות מרופאים שלא מצליחים לאתר את הבעיה ושולחים אותם לפסיכולוגים במקום למצוא את המקור לסימפטומים.

פיתוח ובניית הפורמולות בליווי תוצאות המעבדה – אין יותר מדויק מזה:

עד שהגעתי למוצר הסופי ולשילובים הכי יעילים לקח הרבה מאוד זמן. רק בזכות המעבדה יכולתי להגיע לתוצאות כל כך מדויקות אחרי הטיפול באמצעות השיטה שלי והפורמולות.

עכשיו אני יודעת שהפורמולות בתוכנית שבניתי בשבילכם הן המפתח לטיפול הנכון ביותר בקנדידה.

לסיכום – התוצאות מדברות בעד עצמן.

 באהבה, דניאלה.

צרו קשר בכל שאלה

אולי יעניין אותכם..

קצת עלי

נגן וידאו

בדיקת קנדידה ביתית - פיענוח במעבדה

אתם מבצעים את הבדיקה בנוחיות ביתכם, השליח מגיע לאסוף למעבדה והתשובה אצלכם תוך שבועיים.

Call Now Button
×
דילוג לתוכן