04-8623901

חייגו לקביעת תור והתייעצות

053-4972440

שלחו לנו וואטסאפ

מייל

1818marpea@gmail.com

בס"ד 

דניאלה שפי נטורופתית - מומחית לרפואה טבעית וקנדידה

בדיקה עם מכשיר "ביקום" – אירדיולוגיה - צמחי מרפא - ריפוי בתזונה – סי.בי.טי. - הומיאופתיה

דניאלה שפי - נטורופתית - מרפאה טבעית
סוד הריפוי זה ידיעת הגורם ותיקונו

קנדידה במעיים

קנדידה במעיים ובעיות עיכול

הסימפטומים הנפוצים ביותר לקנדידה במערכת העיכול

  • בטן נפוחה וגזים
  • הסיפור שלכם – בלי שאני מכירה אתכם אני יודעת מה עובר עליכם
  • הסיבות הנסתרות שעומדות מאחוריי בעיות העיכול שלכם
  • למה הבטן שלך נפוחה?
  • הפתרון – אל "תלמדו לחיות עם זה", עכשיו יש מה לעשות

הסימפטומים הנפוצים ביותר לקנדידה במערכת העיכול:

בטן נפוחה
גזים
כאבי בטן
אי נוחות
שלשולים ועצירויות לסירוגין
קושי להיפטר מהבצקתיות של הבטן
בחילות
צרבות
לחץ בבטן
המעי הדולף (ליקיגת)

בטן נפוחה וגזים:

אתם יכולים לדמיין את עצמכם בלי בטן נפוחה? אתם זוכרים את עצמכם בלי גזים ועם יציאות תקינות?
אתם עוד מכירים מציאות שבה אתם לא מתעסקים כל הזמן עם הבטן שלכם? שאתם מודדים בגדים והבטן הנפוחה לא מפריעה? מציאות שבה אתם יכולים לאכול בלי לשלם את המחיר אחר כך ולהיות עם נפיחות מרגיזה?
לא? אתם עדיין רק יכולים לחלום על מציאות כזו? אז תמשיכו לקרוא את הכתבה הזו והיא כנראה תשנה לכם את החיים.

הסיפור שלכם – בלי שאני מכירה אתכם אני יודעת מה עובר עליכם:

רוב המטופלים שלי עם בעיות במערכת העיכול עברו מסלול דומה: בטן נפוחה ומציקה מאוד, גזים, לחץ וכאבי בטן, עצירות או שלשולים או שניהם לסירוגין. הם מגיעים אליי אחרי בדיקות רפואיות שחלקן פולשניות כמו גסטרוסקופיה, קולונוסקופיה, אולטרסאונד בטן, בדיקת צואה לפרזיטים ועוד.
המטופלים מופתעים שכל התוצאות תקינות והרופאים מתחילים להצביע על בעיה פסיכוסומטית שכנראה הפתרון היחיד הוא טיפול פסיכולוגי או פסיכיאטרי. המטופלים הללו באים אליי מתוסכלים ומודאגים מאוד כי הם יודעים שיש להם בעיה והיא לא פסיכולוגית, אלא בעיה גופנית אמיתית.

לפי הניסיון שלי, ברוב במקרים האלה מדובר בקנדידה (ריבוי של פטריות שמר במעיים) וזה ניתן לאבחון. בתקופה הארוכה בה הייתה לי מעבדה, עשינו בדיקות צואה לקנדידה לאותם המטופלים ואכן ראינו כי התוצאות הראו על הימצאות קנדידה ברמה גבוהה במעיים.
הקביעה שברוב המקרים האלה המטופלים סובלים מקנדידה היא לא השערה, אלא מבוססת על עובדות ותוצאות מעבדה. 25 שנות ניסיון עם המעבדה הספיקו בהחלט לאמת את קיומה של קנדידה בתור גורם של המקרים ה"מסתוריים ולא מאובחנים" האלה.
צברתי כבר כל כך הרבה ניסיון, שהיום אני יכולה לזהות מקרי קנדידה מקילומטר, אבל עדיין אני לא מסתפקת בזה, אלא בודקת באמצעות מכשיר ה-BICOM הגרמני היקה שלי.

נתקלתי במטופלים שסבלו במשך שנים משלשולים כרוניים. במקרים הטובים בין 3 ל-5 פעמים ביום, במקרים הקיצוניים אפילו עד 20 יציאות ביום. כל חייהם סבבו סביב ותוכננו לפי האם יש או אין שירותים בדרך. גם אצלם, כל הבדיקות הקונבנציונאליות יצאו תקינות בגלל שאף אחד לא חשב על הימצאות קנדידה.
לעומת זאת, ראיתי גם אנשים עם קנדידה שסבלו מעצירות כרונית וגם אנשים שסבלו משלשולים ועצירויות לסירוגין.
בקיצור, הקנדידה היא אחד מהגורמים העיקריים ליציאות לא סדירות.

אחת ממטופלותיי שמעולם לא ראתה את נכדייה שגרים בחו"ל, סוף סוף הצליחה לאחר הטיפול בתוכנית שנתתי לה, לטוס מישראל ללוס אנג'לס לפגוש את משפחתה בלי לחשוש מהמצב הבריאותי שלה ובלי לחשוב על המרחק משירותים זמינים.

מטופלת אחרת שסבלה מבטן נפוחה ענקית ונלחמה בה כבר כמה שנים טובות, חזרה אליי לאחר חודשיים עם הג'ינס הצמוד ביותר שראיתי מימיי, עם בטן שטוחה וחיוך ענק מאוזן לאוזן.
דרך אגב, המטופלת הזו רזתה גם 12 קילו, על הדרך.

הסיבות הנסתרות שעומדות מאחורי בעיות העיכול שלכם:

רוב הרופאים עדיין לא מקשרים בין התזונה ומרכיביה למערכת העיכול ואם כן, זה עדיין לא התחום שלהם אלא של דיאטניים קליניים. הבטן שלך לא הופכת פתאום , ללא סיבה להיות "עצבנית" ורגיזה.

לא קיימת בעיה ללא גורם.
גם במקרה של מחלות יש חוקיות מסוימת והן אינן מקריות.
כשמכירים את חוקי הגוף יודעים לזהות מה באמת מפריע לו.

מערכת עיכול תקינה עם פלורת מעיים תקינה בדרך כלל מסוגלת להתמודד ולעכל סוגים שונים של מאכלים בריאים בלי לייצר סימפטומים. ברגע שפלורת המעיים (חיידקים חיוניים לגוף) נהרסת או נפגמת, היכולת של המעיים לפרק, לעכל ולספוג נחלשת ואת זה לא בודקים בקופות החולים.

אז..מה הורס את החיידקים החיוניים וכל כך חשובים לאינספור תהליכי הגוף?
תזונה לקויה כמו: צריכה מופרזת של סוכר, קמח לבן, משקאות מתוקים, יותר מידיי קפאין, אוכל תעשייתי (ג'אנק פוד). תרופות כמו אנטיביוטיקה, סטרואידים, כימיקלים כמו: תוספי מזון (חומרי טעם וריח, צבעי מאכל, חומרים משמרים ועוד), כלור במי השתייה, יותר מידיי אלכוהול, סמים. גם מצבים נפשיים כמו סטרס תמידי, חרדות, מתח ועצבנות יכולים לגרום להרס של החיידקים הטובים ולשנות את רמת החומציות במעיים ועל ידי כך את פלורת המעיים.

למה הבטן שלך נפוחה?

כ-70 אחוז מהמערכת החיסונית שלנו נמצאת בדפנות המעיים ומושפעת מהחיידקים של פלורת המעיים. אם פלורת המעיים נפגעת או נחלשת, גם ההגנה מפני הקנדידה יורדת והפטרייה מתחילה להתפשט. יחד עם זה תהליך התסיסה מתחיל, הצורך למתוק עולה עד להתמכרות, והסימפטומים מתחילים להופיע. ידוע שיותר מידיי סוכר גורם לתהליך של תסיסה והבטן מתנפחת ומלאה גזים.

חשוב!
זכרו: קנדידה + סוכר/פחמימות פשוטות = תסיסה = בטן נפוחה, גזים, כאבי בטן, יציאות לא סדירות, הצטברות שומן באזור הבטן = תסכול וסבל.
יחד עם זה מתחיל החיפוש המתמשך המעייף אחרי הגורם לתסכול והסבל שלכם.

הפתרון – אל "תלמדו לחיות עם זה", עכשיו יש מה לעשות:

המטופלים שמגיעים אליי אומללים ומיואשים שמעו משפטים כמו "תלמד לחיות עם הבעיה שלך, אין מה לעשות, הכל בראש שלך, אל תעשה מזה עניין…" ועוד. מוכר לך?
נוכחתי לדעת שבדרך כלל מאחורי המשפטים האלה מסתתר זיהום פטרייתי של קנדידה.
מעולם לא ויתרתי על שום מטופל ותמיד חפרתי וחקרתי עד שגיליתי את הגורם האמיתי לבעיה.
גם עליכם אני לא מוותרת. הבקשה שלי אלכם היא שגם אתם לא תוותרו על עצמכם.

כל המטופלים שלי איתגרו אותי במשך שנים רבות ולא נשארתי חייבת. הצלחתי לבנות תוכנית שעונה על כל המורכבות וכל הבעייתיות של זיהום פטרייתי במעיים. התוכנית שלי מקיפה ומכסה את כל הסימפטומים הקשורים לקנדידה במעיים.
הגוף שלנו הוא חלק מהטבע וגם הפורמולות שלי הן 100% טבעיות. אני בעצמי ומשפחתי משתמשים בהן כשיש צורך ואני מנסה כמה שיותר למנוע מגע עם כימיקלים.
הדבר הטוב ביותר לגוף שלנו הוא הטבע עצמו.
אז תתחילו לחשוב מחשבות חיוביות כי הפתרון שלכם נמצא קרוב יותר משחשבתם.
במקום ללמוד "לחיות עם זה", תלמדו דווקא את ההפך – איך להיות בריאים.
כי בריאות היא גאולה.

באהבה, דניאלה.

צרו קשר בכל שאלה

אולי יעניין אותכם..

קצת עלי

נגן וידאו

בדיקת קנדידה ביתית - פיענוח במעבדה

אתם מבצעים את הבדיקה בנוחיות ביתכם, השליח מגיע לאסוף למעבדה והתשובה אצלכם תוך שבועיים.

Call Now Button
×
דילוג לתוכן