04-8623901

חייגו לקביעת תור והתייעצות

053-4972440

שלחו לנו וואטסאפ

מייל

1818marpea@gmail.com

בס"ד 

דניאלה שפי נטורופתית - מומחית לרפואה טבעית וקנדידה

בדיקה עם מכשיר "ביקום" – אירדיולוגיה - צמחי מרפא - ריפוי בתזונה – סי.בי.טי. - הומיאופתיה

דניאלה שפי - נטורופתית - מרפאה טבעית
סוד הריפוי זה ידיעת הגורם ותיקונו

קנדידה בעור

 • קנדידה בעור – איפה זה מופיע?
 • קנדידה בעור – איך זה נראה
 • על הפטרייה – הקשר בין פטרייה פנימית לפטרייה חיצונית
 • כמה מקרים שנתקלתי בהם
 • יש פתרון

"אני כבר לא יכול לסבול את הגירודים האלה..נתנו לי אינסוף משחות ושום דבר לא עזר! מילא אם זה היה מגרד במקומות שאפשר לגרד חופשי גם בפרהסיה, אבל זה מגרד גם במקומות שאפילו לא נעים לי לדבר עליהם. זה פשוט משגע אותי ומעצבן. אני כבר מוכן לעשות כל מה שתגידי כדי סוף סוף להיפטר מהצרה הזאת.."

זה מגרד..וזה מגרד…וזה מגרד!

מגיעים אליי הרבה קליינטים עם גירודים בלתי נסבלים בכל מיני מקומות בגוף. כל המשחות שקיבלו עד שהגיעו אליי לא עזרו.

במקרים האלה ישר אני חושבת על קנדידה. ובאמת, בערך 90% מהמקרים שבאים עם הגירודים הלא מאובחנים בעור, סובלים מפטרייה שבדרך כלל היא קנדידה, כפי שאני רואה עם מכשיר ה-BICOM שלי.

האם תופתעו לשמוע שמצאנו אצל כל המטופלים האלו גם סימפטומים המתאימים לקנדידה במעיים? לא פלא שמשחות בלבד לא עבדו כי מקור הבעיה היה פנימי עם ביטוי גם בעור. לתת משחה בלי להתייחס לתזונה ודטוקסיפיקציה לא תמיד עובד כי העור בדרך כלל משקף את מה שקורה בפנים, בתוך הגוף. זה גם הסביר את התופעות הנוספות שהיו למטופלים האלו כמו נפיחות, גזים, עייפות ועוד.

גרד בעור הוא סבל נוראי:

אם אתם סובלים מזה, אתם בטח יודעים על מה אני מדברת כי מי שסובל מהגירודים האלה משתגע. הגירודים הללו בלתי נסבלים ורק מי שעבר את זה או סובל מזה יודע על מה אני מדברת. המטופלים שלי מגרדים את עצמם עם מזלגות, סכינים, מברשות שיער, פינות של שולחנות רק בשביל לקבל מעט הקלה. מיותר להגיד שהגירודים האלה ממררים להם את החיים. קשה מאוד להתאפק ולא לגרד, לעיתים גם באיזורים אינטימיים, ויש לכך השפעות חברתיות קשות והשפעות על חיי היומיום.

קנדידה בעור – איפה זה מופיע?

המקומות האפשריים לגרד בלתי נסבל הם:

 • באוזניים
 • בקרקפת
 • בעיניים
 • בבית השחי
 • בבטן
 • בגב
 • במפשעות
 • בנרתיק
 • בפי הטבעת
 • תפרחת חיתולים
 • בידיים
 • בכפות הרגליים
 • בין האצבעות בכפות הרגליים

 

יכולים גם להופיע רק חלק מהתסמינים ולא כולם יחד, אבל בהחלט מספיק מקום אחד קטן בשביל לצאת מהכלים.

קנדידה בעור – איך זה נראה:

חשוב לדעת שלא תמיד רואים משהו מלבד סימני גירוד מאסיבי על העור. קנדידה קלאסית מתבטאת בכתמים בצורת עיגולים אדומים עם גבול ברור, אבל היא יכולה גם להיראות כמו אקזמה או אפילו קצת דומה לפסוריאזיס עם עור יבש, קשיח ועם קשקשים. לפעמים גם לא רואים כלום וזה רק מגרד. על כפות הידיים והרגליים יכולות להיות (אך לא בהכרח)  לפעמים שלפוחיות מלאות בנוזל שמלוות בגרד היסטרי. העור בין האצבעות נראה אכול ומגרד מאוד. אם הגרד בעיניים, יכולות להיות הפרשות אבל לא בהכרח. אם הגרד באוזניים, יכול להיות גרד בלבד או גרד מלווה בקליפה או קרום יבש.

 

בדרך כלל אני מוצאת מלבד הגירודים הללו סימפטומים קלאסיים נוספים של קנדידה שאף אחד לא קישר בניהם כמו: בטן נפוחה, גזים, משיכה למתוק, החמרה בגירודים לאחר אכילת מתוק, עייפות, חוסר אנרגיה, לשון לבנה וכו'.

כשהאבחון לא נכון – הטיפול לא עובד:

הגירודים האלה יכולים להיות גם אצל ילדים וגם אצל נשים וגברים. כמובן, לא לכולם מגרד בכל אחד מהמקומות הללו אך הופעת גירודים באיזורים האפשריים שציינתי יכולה להצביע על הימצאות קנדידה. חלק מהמטופלים שלי אובחנו במחלות כמו פסוריאזיס, נוירודרמטיטיס, ליכן, אקזמה של העור ועוד, אבל בסוף רק טיפול אנטי פיטרייתי הוליסטי עזר להם.

חשוב לדעת: אם מדובר בגירודים עקשניים ואף טיפול לא עוזר באמת, תמיד צריך לחשוב גם על האפשרות של פטריית הקנדידה.

על הפטרייה – הקשר בין פטרייה פנימית לפטרייה חיצונית:

יש להבדיל בין שני סוגי פטרייה בעור: הראשון הוא דרמטופיט שהוא סוג של פטריה שמופיעה אך ורק על פני העור, בשורשי השיער ובציפורניים. הסוג השני הוא פטריית הקנדידה שהמקור שלה הוא בדרך כלל פנימי וכל עוד לא טיפלנו גם במקור, הסימפטום לא יעבור.

בטכניון, מכון טכנולוגי מפורסם בחיפה בישראל, ערכו מחקר ובדקו כמעט 200 חולי פסוריאזיס. מצאו שלכולם דבר אחד משותף – הימצאות של זיהום פטרייתי במעיים.

אינני טוענת שהקנדידה היא הגורם לפסוריאזיס, אבל כל עוד לא מתייחסים אליה, הטיפול בפסוריאזיס יהיה הרבה פחות יעיל.

כמה מקרים שנתקלתי בהם:

הייתה לי מטופלת שסבלה כמה שנים מגירודים בפי הטבעת. היא סיפרה לי בדמעות שהחיים שלה הם סיוט מתמשך ושהיא מגרדת עד זוב דם. הרופא נתן לה טיפול נגד תולעים שלא עזר. גם משחות אנטיביוטיות לא עזרו. נוסף לזה היא סבלה גם מבטן נפוחה, גזים, משיכה חזקה למתוק וחוסר אנרגיה. רק הטיפול האנטי פטרייתי הצמחי שנתתי לה והשינוי בתזונה הביאו את פריצת הדרך במצבה. דרך אגב, הופתעתי לראות שגירודים כאלה בפי הטבעת מאוד נפוצים וממושכים אצל הסובלים מהם.

גם כפות הרגליים, ובמיוחד בין אצבעות הרגליים, הוא מקום אהוב מאוד על הפיטרייה.  זה מקום לח, חשוך וחם שמאפשר תנאים אידיאליים להתרבות הקנדידה. ההדבקה של הפטרייה בכפות הרגליים מאוד נפוצה באמבטיות, במקלחות, בבריכות, ובכל מקום שבו הולכים יחפים. גם במקומות בהם חולקים לפעמים נעליים כמו בבאולינג, בצבא ועוד.

מי שסובל מפטריות ברגליים, סובל מאוד כי הגרד הזה מוציא מהדעת . דוגמא קלאסית: אחד מאלפי מטופליי סבל מאוד כמו רבים אחרים מפצעים וגירודים ברגליים ובכפות הרגליים. בנוסף הוא סבל מבעיות עיכול, מיגרנה ועייפות כרונית. לאחר הטיפול בשיטה שלי הוא אמר לי עם חיוך ענק: "בחיים לא הרגשתי כל כך טוב כמו עכשיו!".

אלו רק שתי דוגמאות מתוך אלפי מטופלים שבאו אליי , במשך השנים ראיתי מקרים רבים של קנדידה בעור ובכדי להבין את העניין ולבנות תוכנית שלמה ומלאה שתיגע בכל אחת מהבעיות, חקרתי את הנושא ותחקרתי את המטופלים שלי לגבי הרגלי האכילה שלהם ולגבי ההתנהלות שלהם ביום יום. חלק מהמטופלים נדבקו, חלק קיבלו פטריות אחרי לקיחת תרופות כימיות, והרוב הגדול של האנשים גידל את הפטריות במו ידיהם עם תזונה מבוססת על מתוקים ופחמימות.

יש פתרון:

את הפתרון לגירודים יכול לתת רק הגוף עצמו. אך הוא זקוק לעזרה שלכם. בניתי תוכנית מקיפה שמבוססת כמובן גם על תזונה אנטי פטרייתית אבל עיקרה הוא פורמולות הצמחים הטבעיות שפיתחתי שנותנות לגוף את הנשק שהוא צריך על מנת להשמיד את הקנדידה מהחיים שלכם. יחד עם זאת, תקבלו בתוכנית שלי פורמולה שמאפשרת לגוף לסלק את הרעלנים שגורמים לגירודים שאתם חווים.

אל תתייאשו! חיים בלי גירודים הם חיים טובים יותר. "את לא יודעת מה עשית לי, אני עוד לא מאמין שזה כבר לא מגרד. חיי החברה שלי חזרו להיות כיפיים כמו שהיו פעם ואני גם כבר לא עסוק בלהסתיר, בלהתבייש ולהתאפק לגרד..זו הקלה אדירה! חזרתי להיות נורמלי".

כמובן שאתם יכולים להמשיך לגרד, או פשוט את השינוי בחיים שלכם. לקביעת פגישה אישית (צור קשר)

תאפשרו לעצמכם חיים נטולי גירודים ותחזירו לעצמכם את השקט שהיה חסר לכם כל כך.

באהבה רבה, דניאלה.

צרו קשר בכל שאלה

אולי יעניין אותכם..

קצת עלי

נגן וידאו

בדיקת קנדידה ביתית - פיענוח במעבדה

אתם מבצעים את הבדיקה בנוחיות ביתכם, השליח מגיע לאסוף למעבדה והתשובה אצלכם תוך שבועיים.

Call Now Button
×
דילוג לתוכן