04-8623901

חייגו לקביעת תור והתייעצות

053-4972440

שלחו לנו וואטסאפ

מייל

1818marpea@gmail.com

בס"ד 

דניאלה שפי נטורופתית - מומחית לרפואה טבעית וקנדידה

בדיקה עם מכשיר "ביקום" – אירדיולוגיה - צמחי מרפא - ריפוי בתזונה – סי.בי.טי. - הומיאופתיה

דניאלה שפי - נטורופתית - מרפאה טבעית
סוד הריפוי זה ידיעת הגורם ותיקונו

קנדידה – עייפות וחוסר אנרגיה

  • אני כל כךךךךך עייף
  • תיאור של האדם העייף הקלאסי
  • מהי הסיבה הנסתרת לעייפות שלך?
  • מה קשר בין קנדידה לעייפות?
  • מה הפתרון האמיתי?
  • מטופלים מספרים על הטיפול והצלחתו

אני כל כךךךךך עייף:

האם גם אתם קמים בבוקר ובמקום להרגיש רעננים ומלאי מרץ שואלים את עצמכם איך אני אחזיק מעמד היום?

עייפות כרונית , חולשה, תשישות טוטאלית וחוסר אנרגיה הן תופעות מאוד נפוצות בדור שלנו. החידוש הוא שגם אנשים צעירים מתלוננים על חוסר כוח ועייפות כרונית.

אני שומעת שוב ושוב מהמטופלים שלי משפטים כמו: "אני לא יודע מה יש לי אבל אני כל הזמן עייף, אין לי כוח, אין לי אנרגיה, אני קם בבוקר גמור כאילו לא ישנתי, אני בקושי מתפקד, בטבע שלי אני מאוד אנרגטי אבל אני כבר לא זוכר איך זה להרגיש ככה, אני חוזר הביתה ואין לי כוח לעשות כלום יותר…"

תיאור של האדם העייף הקלאסי:

במשך יום עבודה שאמור להיות יעיל ומספק, יש רגעים שבהם העיניים נעצמות מעצמן. במהלך היום המצב אמנם משתפר, אבל יש נפילות אנרגיה חזקות ואז מחפשים משקאות ומאכלים שירימו את האנרגיה , גם אם רק לכמה דקות, כמו קפה עם סוכר, משקאות אנרגיה ועוד.

קשה להשאיר את העיניים פקוחות, הריכוז יורד, כל דרישה מהסביבה מתחילה להיות מעיקה, רוצים רק שקט ולא לשמוע או לראות אף אחד. ממשיכים לתפקד אבל יותר עם כוח הרצון מאשר עם  הכוחות של הגוף.

הסביבה מתחילה כבר להשתמש בביטויים כמו "עצלן" ו"בטלן" אבל מאוד קשה להוכיח ולהסביר שזו לא עצלנות! כל כך הרבה תסכול. זו אכן נראית לאנשים מבחוץ התנהגות המאפיינת אדם עצלן אבל זו פשוט אפיסת כוחות ורגשות אשם כבדים.

גם להיות עייף וגם להרגיש אשם?

אתה צעיר מידיי בשביל להרגיש זקן.

אולי זה יעבור לבד?

בהתחלה מחכים עד שהתופעה תעבור מעצמה, אך אחרי כמה חודשים מבינים שמשהו לא בסדר. מצב הרוח מתחיל להיות בהתאם, ואפילו קצת דיכאוני.

"אפשר לראות עליי שאני לא מרגיש טוב, אני יותר חיוור מהרגיל ויש לי עיגולים שחורים מתחת לעיניים.  בראש יש לי הרגשה מוזרה של ערפול, כמו אחרי לילה של אלכוהול או אחרי הרדמה שעדיין לא פגה השפעתה."

לא רק שאין אנרגיה, ישנם דברים נוספים שמפריעים כמו בטן נפוחה, כאבי ראש, סחרחורת ועוד.

הביקור אצל הרופא:

הצעד הבא המתבקש, הוא ללכת לרופא לספר לו את כל הסיפור בתקווה שהוא ימצא מה לא בסדר.  "לעומת כל הפעמים בהן אני הולך לרופא ומקווה שהוא יבשר לי שהכול בסדר, הפעם יש תקווה שהרופא ימצא שיש לי בעיה כדי שאדע שאני לא משוגע." יחד עם זה, בשלב הזה, מתחילים לחשוב על הגרוע ביותר. בדיקת הדם חוזרת – הכול תקין. מצד אחד יש שמחה אבל מהצד השני לא.

לא, להיות עייף זה לא נורמאלי.

אם הכול בסדר אז מה לא בסדר?

הרופא מתחיל לדבר על דיכאון עם חיוך מבין וממליץ אולי לשקול ביקור אצל פסיכיאטר.

"אני שואל את עצמי, האם אני באמת מדמיין את הכול? עמוק בתוך תוכי אני יודע שמשהו לא תקין, שיש סיבה לכל התופעות האלה. מי יעזור לי לגלות אותה? אני עדיין לא מתייאש והולך לרופא גסטרולוג. אולי כאבי הבטן והבטן הנפוחה קשורים או אפילו גורמים לתחושה שאני מסתובב איתה, אבל גם פה אותו הסיפור – כל הבדיקות כולל הקולונסקופיה שחששתי מאוד לעשות אותה, מראים שהכול בסדר. אז מה לעשות עכשיו?"

את הסיפורים האלה שמעתי אינספור פעמים מנשים, גברים וגם מאנשים צעירים מאוד.  הם יושבים מולי ובוכים, מדווחים לי על תחושת הייאוש שלהם, התסכול, הרגשת המצוקה הפנימית שאף אחד לא מבין אותם ולאט לאט גם אף אחד לא מאמין להם.

אחרי תקופות ארוכות של חיפוש פתרונות, הם מגיעים אליי דרך המלצות או דרך הסרטונים שלי באינטרנט ואומרים לי "את התחנה האחרונה שלי".

אני מרגישה סיפוק רב שכל שנות עבודתי הקשה השתלמו ושיש לי את האפשרות לעזור להם ולאפשר להם לצאת ממצבם האומלל.

בשביל לעזור לאנשים כאלה,חסרי תקווה, השקעתי שנים, ימים ולילות ומצאתי את הפתרונות הטבעיים שמוכיחים את עצמם כיעילים למטופלים רבים.

מהי הסיבה הנסתרת לעייפות שלך?

בוודאי יש הרבה סיבות לעייפות כרונית כמו למשל: מחלת הנשיקה, תת פעילות של בלוטת התריס (לא מאובחנת), אנמיה,  אלרגיות למזונות, דיכאון, חוסר בויטמינים וכו'.

אחת מהסיבות הנפוצות שמצאתי ב-30 שנות עבודתי לעייפות וחוסר אנרגיה היא הקנדידה.

עייפות היא הסימפטום הבולט ביותר כמעט אצל כל אלו הסובלים מזיהום פטרייתי. הקושי שנתקלים בו הוא שלא מגלים זיהום פטרייתי במעיים באמצעות בדיקות דם שגרתיות, מה שמקשה על התהליך הוא שלרוב לא חושבים על זה שקנדידה יכולה להיות הסיבה כשאדם מגיע עם סימפטומים של עייפות.

מה קשר בין קנדידה לעייפות?

כל זיהום הוא עומס על הכבד. הכבד הכי פעיל בזמן שהגוף במנוחה- בלילה. בלילה הכבד עובד ומנקה את הגוף שלנו מרעלנים ללא הפרעות. ככל שהזיהום חזק יותר, יש יותר עומס על הכבד והוא צריך להשקיע יותר מאמץ.

המאמץ שהכבד משקיע בכדי לסלק את הרעלנים

גדול יותר ככל שיש יותר רעלנים,

מה שמשפיע גם על איכות השינה וגורם לבעיות שינה.

השינה לא איכותית וכאשר קמים בבוקר

מרגישים גמורים ועייפים –

לא משנה אם ישנתם 6, 8 או 10 שעות.

כמובן שיש עוד השלכות מעומס על הכבד כמו בעיות עיכול, השמנת יתר, נשירת שיער, פצעים, חוסר ברזל, עיגולים שחורים מתחת לעיניים, ערפול ועוד. גם השורש של בעיות הורמונאליות יכול להיות עקב כבד עמוס מידיי.

סיבה נוספת לעייפות בעקבות הקנדידה היא ברזל. כן שמעתם נכון – ברזל.

ברזל לא חשוב רק לנו, תופתעו לדעת שגם פטריות שמר זקוקות לברזל בשביל חילוף החומרים שלהן. פטריות השמר "גונבות" את הברזל בגופנו וככה נוצר לנו חוסר בברזל.

לכן, זיהום כרוני יכול להיות הסיבה לחוסר ברזל כרוני בגוף. כמובן שבמקרה הזה עלייה בצריכת הברזל (ע"י צריכת תוספים) היא לא הפיתרון ואפילו יכולה להזיק כי כמות גדולה מדיי של ברזל היא רעילה לגוף כמו כל מתכת כבדה.

צריך להתייחס לסיבת הזיהום ולא לסימפטומים בלבד של חוסר ברזל כפי שאני עושה בתכנית שלי. זיהום פטרייתי יכול לגרום גם לירידה של B12  .

מהו הפתרון האמיתי?

הצעד הראשון להחזרת המרץ והאנרגיה הוא האבחון המדויק שמגלה את הגורם.

אני מאבחנת בעזרת מכשיר ה"ביקום" הכולל אמפולות מיוחדות שבזכותן אני רואה מה קורה בגוף – האם יש זיהום ואיזה. כמובן שאני בודקת גם את המצב הרגשי של האדם שיושב מולי ולא מופתעת לגלות שיש הרבה פעמים מתחים, לחצים, פחדים, חרדות, חוסר ביטחון, רגשי אשמה וגורמים אחרים שמוסיפים לתחושת העייפות הכללית.

אולי תתקשו להאמין , אבל רוב האנשים שמחים לשמוע שבאמת משהו לא תקין ושהם סובלים מריבוי קנדידה, סוף סוף הבעיה שלהם קיבלה שם!

הבשורה הכי טובה היא שיש גם פתרון ושאפשר לטפל בזה.

הגיע הזמן לחזור לעצמך ולאנרגיות שהיו לך – שוב לקום בבוקר רענן ועם מרץ, כי להרגיש טוב עם חיות זה בטבע שלך.

הטיפול שלי כולל תזונה אנטי פטרייתית שמהווה חלק חשוב בתוכנית שלי, ביחד עם תכשירים מצמחי מרפא טבעיים להשמדת הפטרייה ועקירתה מהשורש, פורמולה צמחית לשיקום בלוטות האדרנל להעלאת המרץ והאנרגיה, ניקוי כבד יסודי, ופורמולה לשיקום פלורת המעיים.

במידה ואני מזהה שחלק מהבעיה יושבת על משהו רגשי אני מתייחסת ומטפלת גם בזה באמצעות CBT (גישת טיפול קוגניטיבית התנהגותית) או בעזרת הומיאופתיה שעוזרת להתגבר על החסימות הרגשיות.

כל התכשירים, התזונה והטיפול הרגשי יחד הם בדיוק החומרים שהגוף שלך צריך בכדי להיפטר מהזיהום ולחזור למצב האידיאלי שלו. הכוח והמרץ חוזרים מהר מאוד עם הטיפול הנכון לקנדידה והתכנית שאני נותנת להם. המטופלים שלי מרגישים שיפור משמעותי כבר אחרי זמן קצר, מה שנותן להם הרבה מוטיבציה להתמיד.

הגיע הזמן לחזור לעצמכם ולהיות שוב מה שאתם באמת – אנרגטיים, מלאי חיות ומרץ, חיוניים ושמחים.

מטופלים מספרים על הטיפול והצלחתו:

"בהתחלה הייתי די סקפטי. אלה ברפואה הטבעית יודעים משהו שאלו ברפואה הקונבנציונלית לא יודעים??? אבל לא היה לי מה להפסיד יותר. התוצאה של הבדיקה נתנה לי תקווה במיוחד כשדניאלה הסבירה לי , שמעתי מאנשים על הקנדידה ומצאתי את עצמי ואת הסיפור שלי שחור על גבי לבן בתור בעיה מוכרת וקיימת. אני לא פסיכי! התחושות שלי אמיתיות ומוצדקות. הפגישה עם דניאלה הרגיעה אותי. חששתי מכל מיני "הוקוס פוקוס" והופתעתי לטובה. האמצעים לבדיקת תפקודי הגוף שלי היו מתקדמים ומקצועיים ביותר. דניאלה מהר מאוד עלתה על הסיבה לזיהום שממנו אני סובל והרכיבה לי טיפול שהצלחתי לעמוד בו, והרבה יותר בקלות ממה שחשבתי. תוך זמן קצר הבטן הנפוחה ירדה וגם דברים אחרים שהפריעו לי הרבה שנים נעלמו כלא היו. סוף סוף התחלתי לקום בבוקר יותר בקלות ועם כוח, זה בלבד גרם לי למצב רוח יותר טוב. אני מספיק לעשות אימון בחדר כושר לפני העבודה, הסביבה הקרובה אליי התחילה לשאול אותי מה קרה, פשוט אי אפשר היה להתעלם מהשינוי שחל בי. חזרתי לעמוד במשימות העבודה ולעשות את זה עם חיוך. אני חוזר כל יום הביתה ועוד יש לי כוח להשתולל עם הילדים. אני ואשתי מבלים יותר זמן ביחד, ויש לי אפילו זמן להיפגש עם חברים פעם בשבוע לשחק כדורסל. הפתיע אותי לראות שהחשק המיני חזר וכוח הגברא התחזק. פתאום יש לי זמן לכל מה שאני רוצה ומתכנן". 

קנדידה היא יצור מאוד עמיד ועקשן והגוף זקוק לעזרה. תהליך הריפוי מקנדידה דורש נחישות והתמדה והשכר בא מהר. כמובן שצריך לשנות כמה הרגלים, בדיוק את אותם ההרגלים שגרמו לזיהום. אי אפשר לרמות את הגוף ואין תחליף לאמת – אין הוקוס פוקוס, המאמץ משתלם והתוצאה היא ההוכחה.

עכשיו זה אפשרי! הזמינו את התוכנית המתאימה ותעלו על המסלול שיביא אותכם בזמן קצר להיות אנרגטיים, פעילים ובשליטה על חייכם.

תוכל/י גם לפנות אליי ולקבוע פגישה אישית.

באהבה, דניאלה שפי.

צרו קשר בכל שאלה

אולי יעניין אותכם..

קצת עלי

נגן וידאו

בדיקת קנדידה ביתית - פיענוח במעבדה

אתם מבצעים את הבדיקה בנוחיות ביתכם, השליח מגיע לאסוף למעבדה והתשובה אצלכם תוך שבועיים.

Call Now Button
×
דילוג לתוכן