04-8623901

חייגו לקביעת תור והתייעצות

053-4972440

שלחו לנו וואטסאפ

מייל

1818marpea@gmail.com

בס"ד 

דניאלה שפי נטורופתית - מומחית לרפואה טבעית וקנדידה

בדיקה עם מכשיר "ביקום" – אירדיולוגיה - צמחי מרפא - ריפוי בתזונה – סי.בי.טי. - הומיאופתיה

דניאלה שפי - נטורופתית - מרפאה טבעית
סוד הריפוי זה ידיעת הגורם ותיקונו

רפואה טבעית – אמת או הטעיית הציבור?

רפואה טבעית – אמת או הטעיית הציבור?

רפואה טבעית מול רפואה קונבנציונלית

פעם היו מתייחסים לריפוי טבעי בתור מעשה כשפים. אין סוף מרפאים מתקדמים ומוכשרים נפלו קורבן לציבור שלא הבין את משמעות כוחות הריפוי שטבועים בטבע.
במקביל, סוחרים שהבינו שמחלות הן עסק אדיר מכרו את אותו השיקוי המפוקפק לכל המחלות, כ"תרופת פלא". המרפאים היו תחרות בשבילם והם פחדו לאבד את הקליינטורה ואת המעמד שלהם.

אנשים פשוטים בכפרים הנידחים האמינו ב"תרופות הפלא" וככה אותם סוחרים הצליחו להסית ולעוות את האמת על הריפוי האמיתי בגלל אינטרס כספי בלבד.
לשרוף את ה"מכשפות" הפך להיות בידור חוקי וחוויה חברתית.

מה קורה היום ברפואה?

שני המסלולים התפתחו מאוד מאז. כל אחד בדרך שלו. רק דבר אחד לא השתנה: עדיין יש אינטרס להשמיץ ולהילחם נגד מרפאים טבעיים ולהציג אותם בתור "שרלטנים" שעבודתם מסוכנת ואין להם זכות קיום. אני מרפאה טבעית כבר מעל 30 שנה, ובהחלט עם הרבה ניסיון וידע בתחום הזה.
כשבאתי לארץ לפני 30 שנה, הייתי אחת מהמרפאים הטבעיים הראשונים
והבודדים בישראל. אנשים הסתכלו עליי כמו על עוף מוזר, צחקו ולא ידעו איך "לאכול אותי". אבל המרפאה שלי התמלאה יותר ויותר מיום ליום מסיבה פשוטה אחת: אנשים שעשו את כל הסיבוב ברפואה הקונבנציונאלית ללא תוצאות, התרפאו במרפאה שלי, ויותר ויותר אנשים הגיעו מפה לאוזן. כידוע, עם תוצאות – לא מתווכחים. במשך הזמן הצטרפו יותר ויותר

מרפאים מוכשרים ובתי ספר לרפואה משלימה. למרות כל הניסיונות לעצור ולמנוע את ההתפתחות של הרפואה הטבעית, היא היום מוכרת ומוערכת ברוב האוכלוסייה וגם בעיניי רופאים קונבנציונאליים עם ראש פתוח. התוצאות פשוט מדברות בעד עצמן וכל בנאדם מיואש וזקוק לעזרה יחפש כל דרך להבריא.

הערך האמיתי של עבודת הקודש של המרפאים

במשך השנים עזרתי, ועדיין אני עוזרת לאלפי אנשים לשקם את עצמם, ולהתרפא ממחלות ובעיות כרוניות, לזכות בפרי בטן, לשפר את חייהם ואפילו כמה פעמים להירפא מסרטן. וזה רק על קצה המזלג. אני יודעת על נהרבה מרפאים רציניים, מוכשרים ומצליחים בכל הארץ. אלפי נטורופתיים, הומיאופתים, רפלקסולוגים, כירופרכטים ומעסים רפואיים, קינזיולוגיים ועוד ועוד הביאו ישועה והצלה למאות אלפי חולים. במקצועיות, בסבלנות, באכפתיות ובאהבה אין סופית. הם רואים בעבודתם שליחות. ועם זאת, דבר אחד אף פעם לא שמעתי או קראתי במשך 30 שנה – לא הערכה, לא הכרה ולא פרגון – לעבודתנו ולחשיבתנו לא בתקשורת ולא ממשרד הבריאות. להיפך, נוצר הרושם שמותר להשפיל, לצחוק, לזלזל ולהשמיץ את עבודת הקודש של מרפאים טבעיים. וכל זה במקרה?????
כמובן, שגם בתחום שלנו,כמו בכל תחום יש "כבשים שחורות" שעושים יותר נזק מתועלת. אבל אף בן אדם חושב לא יעשה מזה הכללה.

איסור לרפא לטובת הציבור?

השכל הישר אומר שלרפואה הטבעית מגיעה כל התמיכה וההערכה של משרד הבריאות כי האינטרס המשותף הוא בריאות הציבור. ואם יש דרכים נוספות לרפא, מלבד הרפואה הקונבנציונלית, האם משרד הבריאות לא אמור להיות הראשון לקדם את זה? אבל, ההפך הגמור הוא האמת. לרפואה טבעית אין שום לגיטימציה לא לאבחן ולא לרפא. הזכות לטפל נמצאת כרגע, אך ורק בידיים של קבוצה שלא מכירה בשום שיטה, או בשום תפיסה אחרת. להיפך, היא מממנת ומפרסמת
כתבות על ה"נזק", ה"סכנה", ה"הטעיה" "חוסר מדעיות" של הרפואה הטבעית.
ראיתי לא מעט כתבות על חוסר היעילות של ויטמינים, מינרלים הומיאופתיה וכו'. ואחר כך גם, ראיתי כתבות על הסכנה והנזק של ויטמינים מינרלים, הומיאופתיה וכו'
כל פעם ממציאים סיבות אחרות למה הרפואה הטבעית לא עובדת או למה היא מזיקה ומסוכנת. אפילו פעם אחת לא קראתי כתבה שמדברת אמת על היכולת הגבוהה של נטורופתים והצלחתם. האבסורד הוא שרוב המטופלים ברפואה טבעית לא מצאו עזרה ברפואה הקונבנציונלית ולכן פנו לרפואה טבעית. אחוזי ההצלחה ברפואה הטבעית גבוהים ביותר, אנשים באמת נרפאים בלי לפתח תלות בתרופות כימיות לכל החיים. האם זה לא ראוי לפרסום? למה?למה הם קוראים לנו שרלטנים או
"גורו של כורכום"? למה פרופסור מפורסם מרשה לעצמו להתייחס לזיהום פטרייתי (קנדידה) כ"חרטה ברטה" בשידור בטלויזיה כשבאותו הזמן יש אלפי אנשים בארץ שסובלים מזה????? למה משרד הבריאות מעדיף לקרוא לרפואה טבעית עדיין "הטעיית הציבור" בלי לשאול, בלי לבדוק ובלי שום ידע על
השיטות הטבעיות..????? למה העובדה שאנחנו מצליחים באמת לרפא ולא רק לסתום סימפטומים לא מוצאת חן בעיני אלא ששולטים בענייני הרפואה????

בריאות הציבור – באמת מטרה משותפת?

הרבה מהמרפאים הטבעיים דווקא כן מחפשים שיתוף פעולה עם הרפואה הקונבנציונלית, ולי אישית יש רופאים בכל תחום שאני מתייעצת איתם או ששולחים לי את המקרים שצריכים את העזרה של הרפואה הטבעית.

 אני לא נגד הרפואה הקונבנציונלית, להפך. אני מעריכה ומעריצה את היכולת האדירה של הרפואה הקונבנציונלית לעזרא ראשונה, כירורגיה, אנטומיה, פיזיולוגיה. לצערי המצב הבריאותי של הציבור שלנו לא משקף את היכולת האמיתית ואת הקידמה של הרפואה הקונבציונלית. מסיבה פשוטה אחת: גם הרפואה וגם בתי הספר לרפואה כפופים לאינטרסים של חברות הפארמה שיותר ויותר משתלטות על התחום ומנצלות את החולי לאינטרסים אישיים ללא רחמים, וללא אכפתיות.

 אני חוזרת ואומרת אני לא נגד הרפואה הקונבנציונלית, אני נגד דיקטטורה רפואית שמבוססת על אינטרסים כספיים, שליטה, כוח ומונופול. הרפואה הפכה להיות שוק והמטופלים הם הסחורה. לשמחתי, הציבור פוקח את עיניו יותר ויותר ומבקש את השילוב של רפואה קונבנציונלית ורפואה טבעית ואת החופש לבחור. מאחלת לכולנו לזכות לראות במו עיננו את התגשמות הגאולה בכל תחומי חיינו וגם ברפואה


באהבה דניאלה שפי

צרו קשר בכל שאלה

אולי יעניין אותכם..

קצת עלי

נגן וידאו

בדיקת קנדידה ביתית - פיענוח במעבדה

אתם מבצעים את הבדיקה בנוחיות ביתכם, השליח מגיע לאסוף למעבדה והתשובה אצלכם תוך שבועיים.

Call Now Button
×
דילוג לתוכן